Nowa kolekcja Emente inspirowana erotykami "Delta Venus"!

Natalia Stachacz
15.09.2016 16:00
"Jakość, nie ilość" - to jedna z zasad, której hołduje zespół Emente. Zgodnie z nią najnowsza kolekcja marki "Guilty pleasures" to pochwała kobiecej sylwetki, unikatowego wzornictwa i najwyższej precyzji wykonania.

Mat. prasowe EmenteMat. prasowe Emente Mat. prasowe Emente

Mat. prasowe Emente

Ultrakobiece wzory z kolekcji "Guilty pleasures" są inspirowane erotykami "Delta Venus" pisarki, prowokatorki, znawczyni kobiecej duszy - Anais Nin. To sensualna opowieść o artystce-rysowniczce, którą inspiruje dwoistość kobiecej natury. Doskonale tą dwoistość widać w nowej kolekcji Emente, gdzie obok subtelnego, kwiecistego jedwabiu widzimy mięsisty, seksowny aksamit.

Mat. prasowe EmenteMat. prasowe Emente Mat. prasowe Emente Mat. prasowe Emente

Co bardzo ważne marka bardzo dba nie tylko o jakość ubrań, ale także o to, aby cały proces ich powstawania był jak najbardziej uczciwy i etyczny:

Nasza najnowsza kolekcja została w całości zaprojektowana i uszyta w Polsce, w zgodzie z filozofią fair trade. Chcemy dać naszym klientkom najwyższą jakość, a wierzymy, że jest to możliwe tylko wtedy, gdy mamy pełną kontrolę nad powstawaniem projektów. Oczywiście bardzo ważne są też tkaniny, z których szyjemy, w tym sezonie użyłyśmy m.in. francuskich żakardów z metaliczną nicią, włoskich aksamitów, wełny z kaszmirem czy jedwabnej organzy - opowiadają projektantki marki Emente. Zainspirował nas trend "winter garden", czyli mroczne, nieco melancholijne wzory kwiatowe. Wydają się niesamowicie kobiece i efektowne.

Mat. prasowe EmenteMat. prasowe Emente Mat. prasowe Emente Mat. prasowe Emente

Sesja zdjęciowa powstała w ramach kampanii "Guilty pleasures" nawiązuje do klimatu onirycznego i romantycznego Paryża lat 20., który był tłem erotyków Anais Nin.

Więcej o: