Karolina Pisarek w wiosennym lookbooku Mohito

Red.
04.02.2016 13:00
Mohito prezentuje energetyczny lookbook, w którym główną rolę odgrywają wiosenne, nasycone kolory oraz przykuwające wzrok nadruki. Kobieta Mohito, w rolę której z wdziękiem wcieliła się finalistka ostatniej edycji programu Top Model, Karolina Pisarek, jest zalotna i w pełni świadoma swoich atutów.

mohitomohito Mohito wiosna 2016 Mohito wiosna 2016

Modele z kolekcji wiosennej wyróżniają klasyczne kobiece fasony, którym charakteru dodają wyraziste nadruki wykorzystujące motyw jaskółek. Projekty przykuwają uwagę również dzięki zastosowanej palecie kolorystycznej, wykorzystującej soczystą zieleń oraz energetyczną żółć.

MohitoMohito Mohito wiosna 2016 Mohito wiosna 2016

Wśród modeli z linii After Hours , przeznaczonej na mniej formalne okazje: spotkanie z przyjaciółkami czy imprezę w klubie, królują koronki i jeans - obecne w kolekcji nie tylko w postaci spodni, kurtek i koszul, ale również dodatkach: jasnych szpilkach oraz torebkach Mocnym punktem linii są także zabawne naszywki oraz nadruki nawiązujące do modnej, komiksowej estetyki.

Zainspirowani przesyconą miłością atmosferą zbliżających się Walentynek, projektanci Mohito stworzyli także pełną wdzięku mini kolekcję . Ogniwem łączącym poszczególne jej elementy są - nie mogłoby być inaczej - kolor czerwony oraz motyw serca obecny w nadrukach oraz akcesoriach. Okulary przeciwsłoneczne i torebka na łańcuszku w kształcie serca dodadzą romantycznej nuty każdej randkowej stylizacji.

MohitoMohito Mohito na Walentynki Mohito na Walentynki

Twarzą sesji została Karolina Pisarek, finalistka ostatniej edycji Top Model, która od czasu zakończenia programu sukcesywnie udowadnia, że ma wszelkie predyspozycje, aby dołączyć do grona prawdziwych topmodelek.

MohitoMohito Mohito na Walentynki Mohito na Walentynki

Więcej o: