"Sezon na" buty do biegania New Balance: modele do zadań specjalnych - HIT sportowców

Piękna pogoda za oknem zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli należysz do osób, które tylko czekają na okazję, żeby pobiegać, to z pewnością ucieszysz się z naszych propozycji obuwia dla biegacza! Sezon na buty do biegania New Balance trwa w najlepsze. Sprawdź hity, które musisz mieć.

Buty do biegania New Balance: Fresh Foam Arishi 

Do biegania potrzeba nie tylko motywacji i chęci, ale także odpowiednich butów! Bez nich nie próbuj zaczynać treningu - nawet, jeśli traktujesz to tylko jako hobby. Odpowiedni model powinien zapewnić ci 100% ochrony przed kontuzją lub urazem. A na co zwrócić uwagę, jeśli chodzi o asortyment New Balance? Jednym z hitów jest model Fresh Foam Arishi, w którym poczujesz prawdziwą dynamikę oraz prędkość. Buty przeznaczone są do biegów na twardych nawierzchniach, podeszwa ze specjalnej pianki gwarantuje amortyzację. New Balance Fresh Foam Arishi to obuwie, które będzie się sprawdzać podczas szybkich treningów, głównie ze względu na to, że jest stabilne i chroni śródstopie. Jeśli cenisz sobie lekkość i dynamikę to ten model jest dla ciebie.

Buty do biegania New BalanceButy do biegania New Balance Fot. Materiały Promocyjne Partnera

 

Buty do biegania New Balance: Fresh Foam Zante Pursuit

Zapomnij o bieganiu w zwykłych sneakersach czy trampkach - zarówno do truchtania, jak i szybkich biegów wybieraj profesjonalne buty do biegania New Balance, dzięki którym nawet najdłuższa wyprawa nie będzie odbijała się na kondycji twoich stóp. Większość modeli dostępnych na rynku zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale i wyglądem! Najbardziej uniwersalne będą oczywiście buty w kolorze czarnym. Jednym z naszych faworytów jest model Fresh Foam Zante Pursuit. Dzięki miękkiej podeszwie środkowej Fresh Foam z perforacjami wycinanymi laserowo zapewnia amortyzację, wsparcie stopy oraz dynamikę. Cholewka z siatkowej, przepuszczającej powietrze tkaniny typu mesh zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie nadmiaru ciepła. Dzięki temu stopa pozostaje sucha i na dłużej zachowuje wrażenie świeżości. To hit ceniony wśród profesjonalnych biegaczy!

Buty do biegania New BalanceButy do biegania New Balance Fot. Materiały Promocyjne Partnera

 

Buty do biegania New Balance: Fresh Foam Vongo v5

Czas na powiew wiosny również w garderobie! Buty do biegania New Balance dostępne są w najrozmaitszych kolorach wprowadzających w świetny nastrój - od razu chce się biegać! Swoim designem, kolorem i funkcjonalnością zachwyca model Fresh Foam Vongo v5. Cholewka wykonana w technologii HipoKnit jest bezszwowa i przewiewna. Specjalny kołnierz zamiast typowego języka sprawia, że but bardziej dopasowuje się do stopy. Za stabilizację odpowiadają: asymetryczny klips w zapiętku, heksagonalny układ pianki oraz wcięcie od pięty do palców w podeszwie zewnętrznej. Te buty do biegania New Balance są dobrze zamortyzowane i stabilne - w sam raz do intensywnych codziennych treningów.

Buty do biegania New BalanceButy do biegania New Balance Fot. Materiały Promocyjne Partnera

 
Więcej o: