To najpopularniejsze japonki na świecie - rocznie produkuje się ich 150 milionów par! Teraz kupisz je z ogromnym rabatem

Joanna Szczurek
16.09.2020 16:38
klapki Havaianas

klapki Havaianas (Instagram/@havaianaseurope)

Klapki Havaianas to obuwie z historią. Ich początki to rok 1962 , kiedy Robert Fraser stworzył buty inspirowane japońskim obuwiem "z?ri". Właściciele postanowili kupić vany, którymi rozwozili i w których sprzadawali swoje produkty w całej Brazylii. W kilka lat cały kraj nosił klapki Havaianas. Teraz marka jest znana na całym świecie, a ty możesz kupić je w bardzo okazyjnej cenie! Zobacz modele, które kupisz na wyprzedaży.

Japonki Havaianas

japonki Havaianasjaponki Havaianas Instagram/@havaianaseurope

Inne klapki Havaianas znajdziesz poniżej.

Japonki Havaianas to kultowy model, dzięki któremu marka stała się znana na całym świecie. Gumowe obuwie było początkowo spopularyzowane wśród klasy robotniczej. Niedrogie, wygodne i praktyczne buty były w prawie każdym brazylijskim domu. Lata mijały, a coraz więcej osób przekonywało się do "havaiansów". Marka zaczęła być popularna za granicą, a słynne klapki zaczęli nosić nawet celebryci. Klapki Havaianas nie należą do najtańszych, ale możesz mieć pewność, ze ich zakup to inwestycja na lata. Klapki havaianas damskie możesz nosić również po domu!Teraz możesz kupić je z dużym rabatem, dlatego to idealny moment za zakupy. Powyżej znajdziesz modele, które wpadły nam w oko. Havaianas wyprzedaż 2020 to kultowe obuwie w najniższych cenach!

Tutaj znajdziesz inne modele klapek Havaianas.

Havaianas espadryle i baleriny

baleriny Havaiansbaleriny Havaians fot. Instagram @havaianseurope

Marka Havaianas wprowadziła do swojej oferty również inne modele obuwia, które sprawdzą się na najbliższy okres przejściowy. Są wygodne, kobiece i porządnie wykonane. Wybrałyśmy kilka modeli z wyprzedaży, które spodobały się nam najbardziej. Nasza ulubiona para to te z wiązaniem na łydce. Są bardzo dziewczęce i będą pasować do sukienek i spódnic. Możesz nosić je również do stylizacji z jeansami.