Kultowe klapki z ogromnym rabatem! Wybieramy najładniejsze modele

Joanna Szczurek/DZ
01.06.2020 16:46
birkenstock

birkenstock (mat. partnera)

Birkenstock to marka z wieloletnią historią. Te klapki i sandały łączą w sobie funkcjonalność i oryginalny wygląd. Nazywane "ortopedycznymi" buty te zyskały rzeszę fanek na całym świecie. Teraz kupisz je sporo taniej! Zobacz, w jakie modele naszym zdaniem opłaca się zainwestować.

Więcej produktów Birkenstock znajdziesz poniżej.

Więcej butów z wyprzedaży znajdziesz poniżej.

Inne buty Birkenstock znajdziesz poniżej.

O marce Birkenstock

Historia marki Birkenstock sięga XVIII wieku, kiedy to pojawiła się pierwsza wzmianka o szewcu Johannie Birkenstocku. Projekt pierwszej ortopedycznej wkładki do butów stworzył jego potomek, Konrad Birkenstock. On też otworzył dwa pierwsze sklepy we Frankfurcie. W latach 20. XX wieku rodzina rozszerza działalność i tworzy flagowy dla marki projekt korkowej podeszwy butów. Na początku lat 60. marka zaczyna produkować buty, które szybko podbijają serca niemieckich klientów. Po dużym sukcesie w rodzinnym kraju marka zaplanowała ekspansję za granicę. 

Buty marki Birkenstock

Najpopularniejszym modelem marki są klapki na korkowej, grubej podeszwie. Na wyprzedaży znalazłyśmy piękne modele w różnych kolorach. Jeżeli lubisz stonowane zestawy, to wybierz modele w klasycznych barwach. Najchętniej kupowanymi są te białe i czarne. Nam spodobały się również różowe i beżowe. Pięknie wyglądać będą też te w kolorze rose gold i srebrnym.

Oprócz klasycznych klapek wybrałyśmy też kilka modeli sandałów Birkenstock. Te buty będą idealne na zbliżającą się wiosnę!

Więcej o: