Buty Melvin and Hamilton, niemieckiej marki z libańskimi korzeniami. Ogromne rabaty!

Joanna Szczurek
12.02.2020 16:05
Buty Melvin & Hamilton

Buty Melvin & Hamilton (Instagram/@melvinandhamilton)

Melvin&Hamilton to firma o bardzo ciekawej historii. Rodzinne przedsiębiorstwo zostało założone 30 lat temu przez Rajaba Choukaira, który pochodzi z Libanu. Po skończeniu studiów przeniósł się do Niemiec, by poślubić studiującą w tym samym miasteczku Paryżankę. Tam rozpoczął pracę w przemyśle obuwniczym, doświadczenie zdobywał też we Włoszech. Po powrocie zdecydował się na otworzenie własnej marki.

Buty damskie Melvin&Hamilton

półbuty skórzanepółbuty skórzane fot. zalando

Więcej produktów Melvin&Hamilton znajdziesz poniżej.

Piękne sztyblety niemieckiej marki znajdziesz poniżej.

W firmie Melvin&Hamilton najważniejsza jest jakość. Najbardziej czasochłonnym i kosztownym procesem jest dobór odpowiedniej skóry. Właściciele marki zdecydowali się na najmniej szkodliwe dla środowiska garbowanie roślinne. Dzięki temu proces przygotowywania skóry jest też bezpieczny dla zdrowia.

Wybrałyśmy piękne modele damskich butów tej marki, które sprawdzą się na wiele okazji. Nam najbardziej podobają się mokasyny i sznurowane trzewiki, ale pięknie prezentują się również klasyczne sztyblety. 

Buty męskie Melvin&Hamilton

buty męskie Melvin&Hamiltonbuty męskie Melvin&Hamilton Instagram/@melvinandhamilton

Tutaj znajdziesz więcej butów męskich tej marki.

Więcej podobnych modeli prezentujemy poniżej.

Buty męskie marki Melvin&Hamilton są bardzo wytrzymałe i porządne, a do tego wyglądają świetnie. Ich ponadczasowy design przyciągnie miłośników klasyki, a także tych, którzy lubią bawić się modą. Wybrałyśmy buty na różne okazje, od klasycznych sztybletów, przez trzewiki z futerkiem, aż po eleganckie buty skórzane, które sprawdzą się do szykownych zestawów. Zobacz nasze typy i wybierz coś dla siebie.

Więcej o: