Skórzana galanteria damska i męska - torebki i portfele marki Piquadro nawet 72% taniej

Agata Zielińska
11.02.2020 12:44
Torebki

Torebki (Fot. Piquadro)

Piquadro to włoska firma produkująca skórzaną galanterie damską i męską. od 2010 roku specjalizuje się w stylistyce biznesowej i turystycznej. W jej ofercie znajdziecie m.in. torebki, walizki i portfele. Wybrałyśmy perełki z wyprzedaży, które kupice taniej nawet o 72%!

Skórzane torebki i portfele damskie marki Piquadro z wyprzedaży

Porządne torebki i portfele damskie wykonane ze skóry naturalnej o ciekawym designie to niemały wydatek. Koniec zimy i początek wiosny to okres najgorętszych wyprzedaży. Znane marki muszą zrobić miejsce w swoich sklepach i showroomach na nowe kolekcje, dzięki czemu przeceny sięgają nawet 80%. Nam do gustu przypadła galanteria włoskiej marki Piquadro. Eleganckie torebki i praktyczne portfele ze skóry kupisz z rabatem do 72%. Na wyprzedaży znajdziecie między innymi torebki tańsze o 400 zł! 

Skórzane torebki tańsze nawet o 72%Skórzane torebki tańsze nawet o 72% Fot. Piquadro

Skórzane portfele Piquardo z wyprzedaży:

Skórzane torby i plecaki męskie Piquadro z rabatem sięgającym nawet 72%

W dziale męskim marki Piquadro znajdziecie eleganckie torby na ramię, na laptopa oraz plecaki. Wybrałyśmy modele w różnorodnej stylistyce i kolorystyce. Na wyprzedaży kupicie między innymi stylową, granatową aktówkę przecenioną z 1435 zł na 499 zł! Zobaczcie jakie produkty męskie ze skóry naturalnej możecie kupić sporo taniej! 

 

Skórzane torby na ramię: