Brąz jest w modzie! Zobacz piękne botki w świetnych cenach

Wioleta Bednarczyk
20.11.2019 16:40
Brązowe botki

Brązowe botki (Shutterstock)

Brązowe botki są absolutnie ponadczasowe. Są też bardzo modne w tym sezonie. Dlatego przedstawiamy najfajniejsze propozycje w świetnych cenach. Wiele z nich ma naprawdę dobre promocje. Sprawdźcie koniecznie.

Mamy brązowe botki ze skóry naturalnej, z nubuku oraz buty z podwyższeniem. Bardziej i mniej eleganckie. Są też modele sportowe. Z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie. Bez względu na styl, który jest Wam najbliższy. Spośród wielu modeli brązowych botków wybraliśmy największe hity sezonu jesień-zima 2019-2020. Wiele z nich ma świetne ceny i niezłe promocje.

Nie do zniszczenia: Brązowe botki ze skóry naturalnej

Charakteryzują się dużą trwałością i trudnym do podrobienia wyglądem. Są bardzo odporne na złe warunki pogodowe i zanieczyszczenia. Z tego rodzaju brązowych botków polecamy szczególnie model w stylu hiszpańskim – Hispanitas. Mają zgrabną, modną linię, solidne wykończenie i kosztują o ponad 100 zł mniej.

Brązowe botki Hispanitas Victoria CueroBrązowe botki Hispanitas Victoria Cuero mat. pras. Partnera

Wygoda ponad wszystko: Brązowe botki z nubuku

Największą ich zaletą jest miękka, przeszlifowana skóra, dzięki której są niesamowicie wygodne. W dodatku nie tracą na trwałości. Zobaczcie ten hit – brązowe botki Carinii. Kosztują o ponad 150 zł mniej. W dodatku to jeden z modniejszych modeli tego sezonu, który na pewno nie zawiedzie podczas pieszych wędrówek po mieście. Posiadają wewnętrzną wyściółkę i wkładkę ze skóry. Mają też podeszwę z wysokogatunkowego tworzywa, która nieźle sobie radzi z wodą, a nawet śniegiem.

Brązowe botki CariniiBrązowe botki Carinii mat. pras. Partnera

Brązowe botki z podwyższeniem: Wyżej i nadal wygodnie

Dla wszystkich kobiet, które chcą się czuć nieco wyższe. Przedstawiamy modele w różnym stylu. Są dla fanek Dzikiego Zachodu, dziewczyn kochających klasykę, czy sportsmenek. Zobaczcie wszystkie hity.  

Brązowe botki SimenBrązowe botki Simen mat. pras. Partnera

Więcej o: