Klasyczne torebki i portfele marki FURLA. Wybrane modele kupisz teraz taniej!

Redakcja
28.11.2017 17:30
Torebki FURLA

Torebki FURLA (materiały partnera)

Elegancka torebka może zastąpić biżuterię i być najpiękniejszym elementem stylizacji. Marzy ci się taka, którą będziesz mogła nosić przez wiele sezonów i która będzie pasowała praktycznie do wszystkiego? Zobacz propozycje marki FURLA. Wybrane modele torebek kupisz teraz taniej!

FURLA swoimi projektami cieszy kobiety od ponad 80 lat. Marka z włoską precyzją dba o każdy szczegół swoich produktów, które są synonimem najwyższej jakości materiałów i wzornictwa.

Klasyczne torebki

FURLA torebkiFURLA torebki materiały partnera

Jesienią najczęściej poszukujemy pakownej torebki, która pasuje do płaszcza lub ulubionej kurtki. W swojej ofercie włoska marka ma wszystko to, co jest modne w tym sezonie. Zarówno torebki o klasycznym kształcie w odcieniach beżu i brązu, jak i te w modnym kolorze czerwonym, a także praktyczne worki. W swojej szafie warto mieć również mniejszą torebkę z długim paskiem - idealną do zarzucenia na ramię.

Eleganckie portfele

FURLA portfeleFURLA portfele materiały partnera

Elegancki portfel to atrybut każdej kobiety. Musi być nie tylko ładny, ale także wygodny - mieścić się w ulubionej torebce - i pakowny. Powinien mieć wiele przegródek na gotówkę oraz karty płatnicze czy wizytówki. W ofercie marki FURLA znajdziesz nie tylko te o klasycznym kształcie i kolorze, ale także kobiece portfele z ozdobną aplikacją w modnych pastelowych barwach. Wszystko to w wielu wariantach - rożnych rozmiarach i kształtach.

Więcej o: