Sandały z wyprzedaży - które modele będą modne również za rok?

Kupując na wyprzedażach warto myśleć do przodu, zaopatrując się w produkty, które posłużą nie tylko w danym sezonie. Sandały przydają się zawsze, ale wiele modeli to trendy jednego lata. Jakie wybrać, aby być pewną, że założymy je również za rok? Oto trzy uniwersalne propozycje w obniżonej cenie!

Sandały z zapięciem w kolorze "nude"

Sandały z zapięciem w kolorze nudeSandały z zapięciem w kolorze nude Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów / Sandały w kolorze nude Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów / Sandały w kolorze nude

Wybierając letnie obuwie, które ma posłużyć nie tylko przez jeden sezon, warto zwrócić uwagę zarówno na formę, jak i kolor. Sandały z zapięciem to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli - funkcjonuje w modzie niezależnie od zmieniających się trendów. Paski trzymające stopę mogą przyjmować tradycyjny lub bardziej fantazyjny charakter, albo zachodzić między palce przyjmując formę japonek. Najlepiej wybrać zapięcie pod kostką, tak aby optycznie nie skracało nogi. Kolor "nude" króluje w modzie już od kilku sezonów i wszystko wskazuje na to, że stanie się letnim odpowiednikiem klasycznej czerni. "Nude" pasuje do wszystkiego i na każdą okazję - zarówno w ciągu dnia, jak i na wieczorną imprezę. Sandały z zapięciem w tym odcieniu z pewnością wykorzystasz wielokrotnie, nie tylko w ciągu bieżącego lata, które niedługo się skończy, ale również w kolejnych sezonach. 

Sandały na słupku

Sandały na słupkuSandały na słupku Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów / Sandały na słupku

Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów / Sandały na

Sandały na słupku to trend, który aktualnie bardzo intensywnie się rozprzestrzenia. Nie jest to jednak nowość. Tego typu obuwie nosiło się już w latach 70. - idealnie komponowało się z długimi sukienkami w stylu hippie oraz rozszerzanymi jeansami. Obcas w formie słupka skutecznie wypiera szpilkę - zdecydowanie mniej wygodną w codziennym użyciu. Sandały na słupku to inwestycja na kolejne kilka sezonów - trend dopiero się odradza i z zapowiedzi kolejnych kolekcji już wiemy, że będzie modny również następnej wiosny i lata. Warto postawić na model w mocnym odcieniu - kolory takie jak zieleń, granat, fiolet, czerwień czy róż będą bardziej pożądane niż pastele.   

Wiązane sandały

Sandały wiązaneSandały wiązane Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów / Sandały wiązane Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów / Sandały wiązane

Sandały z wiązaniem weszły już do kanonu letniego obuwia jako idealna propozycja do szortów lub zwiewnej sukienki. Z sezonu na sezon marki obuwia modyfikują jedynie rodzaj wiązania, przechodząc od rzemyków, przez tasiemki po kolorowe sznurki. Niezależnie od tego, jaki rodzaj wybierzesz, ważne, aby sandały nie miały zbyt wielu dekoracji (pompony, frędzle, medaliki), które najczęściej wychodzą z mody już po jednym sezonie. Ciekawym połączeniem dwóch trendów są wiązane sandały na słupku - z pewnością będą na topie także kolejnego lata. Jeśli szukasz obuwia, które kolorystycznie będzie pasować do większości ubrań - wybierz model w beżu lub brązie. 

Więcej sandałów z wyprzedaży znajdziesz w sklepie Avanti

Zobacz wideo
Więcej o: