Modna biżuteria 2021: ażurowy pierścionek lub zdobiony cyrkoniami kupisz nawet -72% taniej!

Natalia Szyperek
22.02.2021 20:00
Modna biżuteria 2021

Modna biżuteria 2021 (Fot. Materiały Promocyjne Partnera)

Modna biżuteria 2021 ma się nijak z zasadami, które starałyśmy się przestrzegać. Stwierdzenia ,,im mniej tym lepiej", czy ,,nie łącz złota ze srebrem" muszą iść w zapomnienie. W tym sezonie liczą się błyskotki w rozmiarze XXL, kolory, perły i o wiele więcej! Wybrałyśmy modne dodatki, które możesz teraz kupić nawet -72% taniej - sprawdź!

Modna biżuteria 2021 - liczą się perły

Modna biżuteria 2021 to przede wszystkim perły! Wśród propozycji na sezon wiosna-lato będzie ich dużo, będą bardzo okazałe i często dość nietypowe, jeśli chodzi o ich wygląd. Do tej pory kojarzyłaś je z grzecznymi naszyjnikami, czy kolczykami? W takim razie zaskoczy cię rozmach, z jakim projektanci tworzą modną biżuterię damską na nowy sezon. Simone Rocha wręcz obsypuje swoje modelki perłowymi ozdobami od stóp do głów i ozdabia tymi błyskotkami ubrania, a nawet buty. Y/Project proponuje wielkie, okrągłe kolczyki-ślimaki, które zestawia ze sportowymi bomberkami - taki styl lubimy! Nie brakuje też bardziej eleganckich propozycji, czego dobrym przykładem są kolie i naszyjniki Chanel. Jeśli chodzi o perły, nie można ich pominąć nawet w pierścionkach! Taki minimalistyczny detal jest bardzo na topie.

 

Modna biżuteria 2021 - kolory przede wszystkim

Radosne, żywe kolory są tym, co niezmiennie towarzyszy letnim i wiosennym trendom. Jeśli zastanawiasz się, jaka modna biżuteria 2021 powinna znaleźć się w twojej kolekcji, to obok ozdób pełnych przepychu i połysku, zwróć też uwagę na lekką, wielobarwną i młodzieńczą w swoim charakterze biżuterię, która kojarzy się głównie z plażowymi outfitami. Bransoletki, naszyjniki czy pierścionki z koralików, muszli, plecionek i ozdób w stylu etno najlepiej będą wyglądać w zestawach (tutaj możesz kierować się zasadą ,,im więcej tym lepiej"!) i w połączeniu z równie barwnymi ubraniami. Inspiracji szukaj u Etro, czy Versace. I tym razem nie zawiedli, a ich biżuteria powala na kolana! Zawsze możesz również stworzyć tego typu ozdoby sama - hand-made niezmiennie jest w modzie.

 

Modna biżuteria 2021 - maxi łańcuchy

Modna biżuteria 2021Modna biżuteria 2021 Fot. Imaxtree

Grube, ciężkie i masywne łańcuchy już od kliku sezonów towarzyszą stylizacjom na wybiegach i ulicach. Mimo, że mogą kojarzyć się bardziej z wyposażeniem sklepu żelaznego, aniżeli jubilera, to mimo wszystko wypełniają propozycje modnej biżuterii na rok 2021. W sezonie wiosna-lato stają się jednak jeszcze większe i bardziej fantazyjne. Mogą mieć postać spływających kaskadowo naszyjników (kolekcja Vivienne Westwood), połyskujących kamieniami kolii (Givenchy) lub ciężkich bransolet (Chanel). Modna biżuteria srebrna i złota tego rodzaju jest oczywiście najlepszym wyborem, ale możesz też zdecydować się na łańcuchy w wersji kolorowej, np. neonowej. Takie ,pseudo-łańcuchy', składające się z jednego ogniwa zdobią także pierścionki! Do wyboru masz wersję złotą lub mix złota ze srebrem - wybierz najlepszą!