Marcelina Zawadzka promuje nową kolekcję zegarków Lacoste

NS
15.03.2019 14:28
Marcelina Zawadzka x Lacoste

Marcelina Zawadzka x Lacoste (fot. Marcin Klaban)

Była Miss Polonia kontynuuje współpracę z francuską marką Lacoste. W nowej, wiosenno-letniej kampanii Marcelina Zawadzka promuje zegarek z kolekcji Moon.

Marcelina Zawadzka od jesieni ubiegłego roku pełni funkcję polskiej ambasadorki marki Lacoste. Była Miss Polonia, a obecnie prezenterka telewizyjna promuje zegarki francuskiej marki. W wiosennej kampanii wystąpiła w dwóch odsłonach – nieco luźniejszej oraz klasycznej, biurowej. Różnorodność stylizacji nie jest przypadkowa. Ma odzwierciedlać uniwersalność prezentowanego na zdjęciach zegarka Moon 2001073. 

Zobacz także: Karolina Gilon i Wiktoria Gąsiewska będą beauty influencerkami. Dziewczyny rozpoczęły współpracę z L'Oreal Paris i Rossmann

Marcelina Zawadzka w nowej kampanii LacosteMarcelina Zawadzka w nowej kampanii Lacoste fot. Marcin Klaban

Model, który Marcelina Zawadzka ma na sobie charakteryzuje duża tarcza i bardzo modna w tym sezonie pleciona bransoleta typu Mesh. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-złotej i stalowo-różowej. W kolekcji są dostępna także dwa inne zegarki, które spodobają się miłośnikom czasomierzy na skórzanych paskach. 

Marcelina Zawadzka promuje zegarki LacosteMarcelina Zawadzka promuje zegarki Lacoste Marcin Klaban

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • ukw8078

    0

    Marcelina Zawadzka promuje nową kolekcję zegarków Lacoste - wszystkie są uszyte z bawełny, nie wstępują się po praniu, maja trwałe kolory, łatwo dają się prasować...
    Jak to Lacoste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX