Idealny zegarek do szko造 dla dziewczynki i ch這pca

K
03.09.2018 09:30
Zegarek do szko造

Zegarek do szko造 (Mat. partnera)

Przygotowuj帷 dziecko do nowego roku szkolnego, warto zadba nie tylko o odpowiednie wyposa瞠nie plecaka. Zegarek to ponadczasowy gad瞠t, kt鏎y w przeciwie雟twie do nowoczesnej elektroniki, nie traci na wa積o軼i i jest 鈍ietnym kompanem codziennych zaj耩 w szkole.

Niezależnie od tego, do której klasy idzie twoje dziecko, każde rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest dużym przeżyciem. Entuzjazm towarzyszący wyzwaniom, które czekają uczniów po wakacjach pobudzają dodatkowo odświeżone wyposażenie plecaka i nowe gadżety edukacyjne. Choć na rynku wciąż pojawiają się coraz  wymyślniejsze sprzęty, tylko jeden z nich nigdy nie wychodzi z mody i spełnia wymagania każdej kolejnej generacji. Mowa o zegarku - ponadczasowym gadżecie, z którego ucieszy się każdy uczeń. Jaki model wybrać dla chłopca, a jaki dla dziewczynki?

Zegarek do szkoły dla dziewczynki

Zegarki do szkoły dla dziewczynkiZegarki do szkoły dla dziewczynki Mat. partnera

Zegarek dla ucznia powinien być prosty w obsłudze i czytelny, ale także przebojowy. Model wskazówkowy to połączenie dobrego stylu z aspektem edukacyjnym. Oprócz funkcji czasomierza liczy się również praktyczność: wodoszczelność (można nie zdejmować zegarka na basenie) oraz elastyczne zapięcie z tworzywa sztucznego, które nie przeszkadza w codziennych aktywnościach. Dziewczynkom z pewnością przypadną do gustu zegarki w jasnych i pastelowych kolorach, ale nie jest to regułą. Ciekawym urozmaiceniem będą wskazówki o oryginalnym kształcie, na przykład...ołówka!    

Zegarek do szkoły dla chłopca

Zegarki do szkoły dla chłopcaZegarki do szkoły dla chłopca Mat. partnera

Zegarek to nieodłączny atrybut prawdziwych mężczyzn, również tych najmłodszych. Chłopcy uwielbiają nowinki technologiczne, wszelkiego rodzaju mierniki i przyciski, dlatego najlepszy wybór to model w sportowym stylu. Wymarzony zegarek dla ucznia pobudza wyobraźnię i staje się kompanem małych i dużych przygód. Ważne, aby gadżet był wytrzymały i "gotowy na wszystko" tak, jak jego właściciel. Za niewysoką cenę można kupić model marki AM:PM z kwarcowym mechanizmem, mineralnym szkłem oraz kauczukowym paskiem. Najlepsza kolorystyka? Klasyka w męskim wydaniu: czerń i niebieski.

       

Wi璚ej o: