Kobiece figi z wysokim stanem. Te modele ukryją, co trzeba!

Paulina Bukarewicz
14.02.2020 14:45
figi z wysokim stanem

figi z wysokim stanem (fot. @triumphlingerie)

Zmagasz się z wystającym brzuszkiem albo chcesz zatuszować niedokonałości sylwetki? Figi z wysokim stanem ci w tym pomogą. Wybrałyśmy kobiece modele, które sprawdzą się nie tylko pod sukienkę. Zobacz nasze propozycje.

Koronkowe figi z wysokim stanem 

Koronkowe figi z wysokim stanemKoronkowe figi z wysokim stanem fot. Triumph/Guess

Figi to jedne z najbardziej klasycznych rodzajów damskiej bielizny. Są one zabudowane bardziej niż inne modele. Zapewniają komfort noszenia, ponieważ dostosowują się do kształtu ciała. Wyglądają atrakcyjnie, a przy tym są wygodne i zdrowe, ponieważ najczęściej są wykonane z oddychającego materiału (np. z bawełny). Koronkowe modele są eleganckie i seksowne, sprawdzą się pod sukienkę i inne stroje na oficjalne wyjścia. Wysmuklą talię, ukryją brzuszek, a niektóre modele uniosą i wyrzeźbią pośladki. Jeśli wybierasz się na przyjęcie i szukasz bielizny pod sukienkę, to koronkowe figi będą najlepszym wyborem. 

Gładkie figi z wysokim stanem 

Gładkie figi z wysokim stanemGładkie figi z wysokim stanem fot. Chantelle

Gładkie figi z wysokim stanem nie są już tak eleganckie jak modele z koronką. Nie można im jednak odmówić tego, że są wygodne i wykonane z przyjaznych dla skóry, miękkich materiałów. Klasyczne figi bez wzorów są świetne do codziennego noszenia np. do pracy. Jeśli chcesz ukryć brzuszek i wysmuklić sylwetkę przed założeniem ołówkowej spódnicy lub cygaretek, to te modele na pewno ci w tym pomogą. Gładkie figi z wysokim stanem kupisz w bardzo przystępnej cenie. Sprawdź nasze propozycje. 

Poniżej więcej modeli: 

Więcej o: