Dodatki, które prawią, że zwykłe biustonosze staną się zmysłowe

Agata Zielińska
03.12.2019 15:07
Bielizna Julimex

Bielizna Julimex (Fot. www.instagram.com/julimex.pl)

Chcesz kupić seksowną bielizną, ale nie wiesz, który model biustonosza wybrać? Od teraz wszystkie twoje biustonosze mogą mieć dwa wymiary: grzeczny i klasyczny oraz seksowny i zmysłowy. Wszystko za sprawą kilku uniwersalnych dodatków, które będą pasowały do każdej bielizny.

Klipsy i łańcuszki na ciało

 

Drugim dodatkiem są klipsy, które mają funkcję dekoracyjną oraz praktyczną, czyli ściągającą ramiączka. Szczególnie przydatny gadżet do kreacji bez rękawów, gdy chcemy je ukryć, lub w drugiej wersji - wyeksponować, gdy założymy sukienkę lub bluzkę bez pleców. Trzecim dodatkiem, który nam bardzo przypadł do gustu są ozdobne łańcuszki. Możesz je założyć na ciało lub ubrania. To jeszcze mało popularny rodzaj biżuterii, ale bardzo zmysłowy. Taki dodatek prezentuje się świetnie na dopasowanych ubraniach, samej bieliźnie lub dopasowanych topów okazujących pępek.

Doczepiane ramiączka, które nadadzą dziennym biustonoszom seksownego wymiaru

 

Kiedyś ramiączka biustonosza były elementem, którym nikt się nie chciał chwalić. W dzisiejszych czasach biustonosz to element stylizacji, który jest często eksponowany. Do staników wykonanych z eleganckiej koronki o niestandardowym kroju wybieramy kreacje z prześwitami, głębokimi dekoltami oraz wycięciami na plecach. My stawiamy jednak nie na biustonosze, a na dodatki do nich, które sprawiają, że stają się niezwykłe. Ozdobne ramiączka dostępne są w wielu kombinacjach i wersjach kolorystycznych. Ich największą zaletą jest to, że pasują do wszystkich biustonoszy. Wystarczy tylko podmienić ramiączka, by twój ulubiony stanik zyskał drugie sensualne oblicze. 

Więcej o: