Triumph Triaction - nowa kolekcja biustonoszy stabilizujących biust

Triaction to nowa kolekcja marki Triumph, w której znalazły się sportowe biustonosze idealne dla aktywnych kobiet. Dzięki specjalnie opracowanej technologii stworzono biustonosze stabilizujące biust w najwyższym stopniu. Odkryj wszystkie modele z nowej kolekcji Triumph Triaction.

Triaction to nowa kolekcja w sportowym stylu, która oferuje funkcjonalne i idealnie skrojone biustonosze zapewniające komfort podczas ćwiczeń. Marka Triumph chce wyjść naprzeciw kobietom, które lubią spędzać czas w sposób aktywny, jednocześnie dbając o swój wygląd i zdrowie. Jako, że różne rodzaje aktywności wymagają innego wsparcia dla biustu, w kolekcji Triaction znalazły się dwa typy biustonoszy: Cardio i Studio. Odpowiadają one innej intensywności i typologii treningu.

Triumph TriactionTriumph Triaction www.instagram.com/triumphlingerie/

Powtarzające się podczas ćwiczeń drgania i wstrząsy mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu i wyglądowi biustu. Źle dobrany biustonosz może doprowadzić do uszkodzeń skóry i deformacji piersi. Może powodować również dyskomfort, a nawet ból, który skutecznie zniechęca do regularnego uprawiania sportu. Problem dotyczy szczególnie kobiet z dużym biustem, ale nawet mały i średni wymagają odpowiedniej ochrony.

Triumph Triaction - kolekcja sportowych biustonoszyTriumph Triaction - kolekcja sportowych biustonoszy www.instagram.com/triumphlingerie/

Szukasz dobrej i ładnej odzieży sportowej? Zajrzyj do naszego artykułu o nowej kolekcji polskiej marki Cardio Bunny.  

Redukcja ruchu biustu w górę i w dół

Seria biustonoszy Cardio przeznaczona jest do ćwiczeń wytrzymałościowych, intensywnych i o średniej intensywności. Są najlepsze do biegania, skakania, przysiadów i tańca. Specjalnie opracowane biustonosze stabilizują biust i zapobiegają jego podskakiwaniu. Zapewniają odpowiednie wsparcie we wszystkich rozmiarach miseczek. Model Magic Motion Pro jest lekki i wykonany z materiałów oddychających. Modele Triaction Hybrid Lite P oraz Control Lite gwarantują największe wsparcie biustu, ale nie dodają mu objętości. Wyposażone są w technologię 3D Powertech, która odpowiada za wysoką stabilizację biustu i idealne dopasowanie. Oprócz tego oba biustonosze mają ergonomiczne ramiączka i wykonane są z lekkich tkanin.

Triumph Triaction - biustonosze z linii CardioTriumph Triaction - biustonosze z linii Cardio Mat. prasowe

Do treningu przydadzą się również sportowe buty, które znajdziesz w naszym artykule o marce Sketchers.

autor
Polecam, Julia Sześciło, autorka
Trendy na wiosnę 2022

Trendy na wiosnę 2022

Zastanawiasz się, co nosić wiosną, by wyglądać modnie i nowocześnie? Wśród najgorętszych trendów na 2022 rok znajdują się wyraziste kolory, minimalistyczne formy oraz fasony popularne na początku lat 2000. Poszukujesz modowych inspiracji? Chcesz wiedzieć, które kolory są obecnie na czasie? Oto nasze propozycje!

Redukcja ruchu biustu na boki

Seria biustonoszy Studio przeznaczona jest do takich aktywności jak tenis, joga, stretching czy pilates. Flagowy produkt z tej linii to Seampless Motion P, który zaokrągla biust, nie dodając mu objętości. Jest wyściełany, lecz oddychający i wykonany z lekkiego, antybakteryjnego materiału. Biust jest odpowiednio podtrzymany i usztywniony, aby zapewnić komfort w wykonywaniu ćwiczeń.

Biustonosz Seamless Motion P z linii StudioBiustonosz Seamless Motion P z linii Studio Mat. prasowe

Triumph to jedna z pierwszych marek bieliźnianych, która wprowadziła do oferty biustonosze sportowe. Było to w latach 70. Jeszcze wcześniej, w 1933 roku, firma została producentem bielizny sportowej dla zawodniczek biorących udział w igrzyskach olimpijskich w Berlinie.

Dlaczego wrześniowy "Vogue" jest najważniejszy?

       

Więcej o:
Copyright © Agora SA