Słabe paznokcie to twoja zmora? Kosmetyki z witaminą E i aminokwasami lecą na ratunek! Superceny

Słabe i kruche paznokcie to twoja zmora? Manicure hybrydowy, środki dezynfekujące, suche powietrze oraz brak systematycznej pielęgnacji robią swoje. Na szczęście możesz doprowadzić swoje paznokcie do porządku. Wybierz odpowiednie kosmetyki i obserwuj widoczne gołym okiem działanie. Sprawdź nasze pielęgnacyjne hity!

Pielęgnacja paznokci: zapobiegaj rozdwajaniu i pękaniu

Nasza skóra narażona jest na wiele czynników zewnętrznych wpływających negatywnie na kondycję nie tylko skóry, ale i paznokci. Środki dezynfekujące, detergenty, manicure hybrydowy, a także nieodpowiednia dieta przyczyniają się do rozdwajania, pękania i kruszenia się płytki. Brak systematycznej pielęgnacji lub nieodpowiedni dobór kosmetyków też robi swoje. Na szczęście przychodzimy z pomocą! Nie musisz robić dużo, aby doprowadzić swoje paznokcie do porządku. Wprowadź do codziennej rutyny kosmetyki z dodatkiem aminokwasów i witaminy E, aby efekty zobaczyć gołym okiem. Fajnym, niedrogim kosmetykiem jest rekonstruujący krem Clarena z opatentowanym kompleksem NailHero™. Dzięki technologii mikrosfer lipidowych, dostarcza bezpośrednio do paznokcia aminokwasy, proteiny roślinne, witaminę E i keratynę. Składniki aktywne wzmacniają strukturę paznokcia i zmniejszają łamliwość, zapewniając szybką poprawę wyglądu płytki paznokciowej. Przetestuj go już teraz i obserwuj zmiany!

Pielęgnacja paznokciPielęgnacja paznokci Fot. Clarena

 

Pielęgnacja paznokci: nie zaniedbuj pielęgnacji rąk i stóp

Aby cieszyć się zdrowymi, mocnymi paznokciami sama ich pielęgnacja nie wystarczy. Wiesz, że to co stosujesz na ręce i stopy przekłada się także na kondycję płytki? Postaw na składniki, które na pewno przyniosą wiele dobrego. Jedną z naszych propozycji jest krem z 30% stężeniem mocznika, który doskonale nawilża, odżywia i regeneruje. Dobrze sprawdzi się także kosmetyk z zeolitem, który przyspieszy regenerację skóry. Jeśli jednak pielęgnacja nie da ci oczekiwanych rezultatów, sięgnij trochę głębiej i zastanów się czy twoja dieta bogata jest we wszystkie składniki, które odpowiadają za dobrą kondycję paznokci i skóry.

Pielęgnacja paznokciPielęgnacja paznokci Fot. Clarena

 

Pielęgnacja paznokci: zrób sobie domowe spa

Smarowanie się kremami i balsamami powinnaś wdrożyć do swojej codziennej rutyny. Aczkolwiek chociaż raz w tygodniu poświęć dłuższą chwilę na domowe spa i wprowadź do pielęgnacji sól do kąpieli stóp oraz nawilżające rękawiczki do rąk. Znajdujący się w składzie mocznik działa zmiękczająco, złuszcza zrogowaciały naskórek oraz zapobiega pękaniu skóry. Dla oszczędzenia czasu, domowe zabiegi możesz wykonać jednocześnie! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.