Pomadka, która w kilka minut optycznie powiększy usta to HIT! Długotrwały efekt za niewielkie pieniądze

Nie musisz stosować radykalnych metod, aby mieć usta jak marzenie! Wystarczy pomadka powiększająca, która dosłownie w kilka minut sprawi, że usta będą pięknie podkreślone i nawilżone. Na rynku jest wiele dostępnych produktów tego typu, ale tylko kilka daje spektakularny efekt. Jak działa pomadka optycznie powiększająca wargi i jaki kosmetyk wybrać? Podpowiadamy!

Pomadka powiększająca usta - jak działa

Pomadka powiększająca usta cieszy się ogromną popularnością. Wszystko za sprawą mody, w której to wydatne wargi odgrywają bardzo ważną rolę. Niestety nie każda kobieta została obdarzona przez naturę pełnymi ustami. Całe szczęście, zabieg u kosmetologa to nie jedyna metoda zapewniająca wydatniejsze usta. O wiele prostszym (i co ważne bezbolesnym!) rozwiązaniem jest stosowanie pomadki, która powiększy wargi w naturalny sposób. Jak to możliwe? Nie ma w tym żadnej magii – pomadka powiększająca usta zawiera składniki, które przyspieszają krążenie, a tym samym powodują ich delikatny obrzęk. Do produktów, które obecnie znajdują się w szminkach powiększających usta, zaliczyć można np. pieprz, mentol lub papryczkę chilli. Szminki powiększające usta często wywołują uczucie mrowienia, zmrożenia lub ciepła, co nie każdemu może odpowiadać. Efekt ten jednak szybko ustępuje, uwydatnienie ust może zaś utrzymywać się nawet do kilku godzin. Jeśli piekące pomadki okażą się dla ciebie trudne do zniesienia, możesz zdecydować się na kosmetyki z dodatkiem składników odbijających światło. Iskrzące się szminki i błyszczyki także powiększą usta!

 

Pomadka powiększająca usta - rodzaje

Efekt wydatnych ust możesz uzyskać na różne sposoby, stosując odpowiednie kosmetyki. Co masz do wyboru? Dużą popularnością cieszą się pomadki do ust zawierające naturalne substancje, które delikatnie mrowią skórę, powodując przekrwienie tkanek. Pisaliśmy o nich wcześniej! Niektóre kosmetyki mogą taki fajny efekt zapewnić nawet do 4 godzin. Wow! Jeśli jednak mrowiące pomadki sprawiają ci dyskomfort, możesz zdecydować się na wygodniejszy wariant, jakim są produkty do ust z dodatkiem kolagenu czy kwasu hialuronowego. Choć efekt nie przychodzi natychmiastowo, regularne stosowanie błyszczyków z tymi składnikami zapewni delikatne powiększenie i odżywienie ust. Trzecim wariantem i w porównaniu do wcześniejszych opcji najtańszym, są błyszczyki, które przez dodatek lśniących drobinek odbijają światło, co optycznie powiększa usta. Efekt jest bardzo subtelny i chwilowy, jednak z pewnością znajdzie swoje zwolenniczki.

 

Pomadka powiększająca usta - jaką wybrać?

Na rynku dostępnych jest mnóstwo kosmetyków tego typu, ale jak wybrać ten odpowiedni? Niestety w większości przypadków wypisane obietnice na pudełku nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Są jednak prawdziwe perełki, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę. Dobra pomadka powiększająca usta to między innymi ,,Me Like" marki Inglot. Sprawi, że twoje usta będą wyglądać na jeszcze pełniejsze. Efekt 3D zwiększy objętość i podkreśli kontur. W zależności od efektu jaki chcesz osiągnąć, wybierz subtelne, bezbarwne wykończenie pełne pięknie połyskujących cząsteczek lub postaw na ulubiony kolor, który zapewni krycie. Ponadto pomadka zapewni twoim ustom nawilżenie i zabezpieczy je przed nadmierną utratą wody. Aż żal jej nie przetestować!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.