Niedrogie kosmetyki z dobrym składem. Kosztują niewiele a działają

Joanna Szczurek
12.02.2020 14:38
niedrogie kremy z dobrym składem

niedrogie kremy z dobrym składem (shutterstock)

Skuteczna pielęgnacja kojarzy się nam zazwyczaj z dużym wydatkiem. Jednak wraz z ciągłym rozrastaniem się rynku kosmetycznego, w sklepach coraz częściej pojawiają się kosmetyki, które są nie tylko skuteczne, ale też niedrogie. Wybrałyśmy korzystne cenowo produkty, których skład mile cię zaskoczy.

Niedrogie kosmetyki przeciwzmarszczkowe z dobrym składem

serum Biolavenserum Biolaven Instagram/@biolaven

Więcej kosmetyków o działaniu przeciwzmarszczkowym z dobrym składem znajdziesz poniżej.

Już po 26 roku życia produkcja kolagenu w naszym organizmie spowalnia. Z tego względu warto zacząć jak najwcześniej używać kosmetyków przeciwzmarszczkowych, które ujędrnią skórę, pobudzą ją do regeneracji i nawilżą. Dzięki temu zapobiegniemy powstawaniu nowych zmarszczek, a już obecne zostaną spłycone. 

Kremy i inne produkty przeciwzmarszczkowe potrafią być bardzo drogie. Jednak jest sporo marek, które mają w swojej świetne kosmetyki o działaniu anti-aging, za które nie musisz zapłacić fortuny. Są to najczęściej kosmetyki bio, z świetnej jakości składnikami aktywnymi. Oprócz kremów, warto też zaopatrzyć się w serum i tonik przeciwzmarszczkowy. Tonik to często pomijany, a niezwykle ważny element pielęgnacji twarzy. Dzięki niemu lepiej absorbujemy wszystkie drogocenne składniki z serum i kremów.

 Pamiętaj, ze to, co kładziemy na twarz jest niezwykle istotne. Dlatego zawsze przed zakupem kosmetyku staraj się sprawdzać jego skład! 

Niedrogie kosmetyki nawilżające z dobrym składem

Wybrałyśmy też serum nawilżające ze świetnym składem. 

Niezależnie od wieku priorytetową kwestią w pielęgnacji jest nawilżenie skóry. Optymalny poziom nawilżenia jest kluczowy dla estetycznego i zdrowego wyglądu skóry. Nawodniona cera jest promienna i wygląda na młodszą. Z tego względu wybrałyśmy kosmetyki nawilżające, których skład jest bardzo dobry, a cena niska! 

Wybrałyśmy kremy z różnymi składnikami aktywnymi. Bardzo zainteresował nas też krem Duetus z nasionami konopi, który ma zadanie nawilżyć i równocześnie matowić cerę. Sprawdzi się idealnie pod makijaż, ale również do cery tłustej i mieszanej na co dzień. Na uwagę zasługują też produkty marki Make Me Bio i Orientana.

Więcej o: