Cztery kroki pielęgnacji Jowae. Zadbaj o cerę z francusko - koreańskimi fitokosmetykami!

Paulina Bukarewicz
28.08.2019 08:00
kosmetyki Jowae

kosmetyki Jowae (@jowae_official)

Kosmetyki Jowae zostały stworzone z myślą o skórze wymagającej. Fitokosmetyki tej marki są przyjazne dla środowiska. Seria Jowae obejmuje kosmetyki do pielęgnacji w czterech krokach: oczyszczanie, przygotowanie, aktywowanie i korekta. Według filozofii marki jest to sposób na odzyskanie harmonii i ochronę przez czynnikami zewnętrznymi.

Kosmetyki Jowae: oczyszczanie 

Oczyszczająca pianka micelarna JowaeOczyszczająca pianka micelarna Jowae fot. @jowae_official

Oczyszczanie skóry jest niezwykle ważne - umożliwia usunięcie zanieczyszczeń ze środowiska, nadmiaru sebum i resztek makijażu. To fundament, gdy chcemy mieć piękną cerą, wolną od niedoskonałości i zaskórników. Kosmetyki oczyszczające Jowae w zdecydowanej większości zawierają składniki pochodzenia naturalnego oraz lumifenole, które mają działanie antyoksydacyjne. Nie podrażniają, są więc  przeznaczone dla wszystkich rodzajów skóry, nawet dla tej wrażliwej. Cera oczyszczona za pomocą tej linii kosmetyków będzie świeża, elastyczna i zadbana! Aby uzyskać pożądany efekt, fitokosmetyki te należy stosować rano i wieczorem. 

Kosmetyki Jowae: przygotowanie 

Nawilżająca modna mgiełkaNawilżająca modna mgiełka fot. @ jowae_official

Kolejnym krokiem w ramach czterech rytuałów Jowae jest przygotowanie, czyli nawilżenie i odżywienie skóry. Najlepszym do tego produktem jest nawilżająca wodna mgiełka. Polecana jest do wszystkich typów skóry, ma działania pielęgnacyjne i nawilżające. Przeznaczona jest do stosowania po demakijażu w celu przygotowania skóry do dalszej pielęgnacji lub w dowolnym momencie dnia dla dodatkowego odświeżenia. Szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką, ukojoną i pełną promiennego blasku. Jak ją stosować? Spryskaj twarz wodną mgiełką Jowae z odległości ok. 20 cm. Czynność tę powtarzaj rano i wieczorem. Piękny kwiatowy zapach sprawia, że chce się jej używać częściej! 

Kosmetyki Jowae: aktywowanie 

Do tego kroku pielęgnacji przeznaczony jest koncentrat młodości na noc. Ten kosmetyk to nic innego jak aktywator młodości w formie uniwersalnego serum. Nakładane na noc wygładza i detoksykuje skórę. Gdy śpimy, odnawia jej naturalny blask oraz ujednolica koloryt. Dzięki temu po przebudzeniu skóra jest rozświetlona jak po detoksie. Jak stosować ten kosmetyk? Nakładamy niewielką ilość koncentratu młodości Jowae codziennie na noc równomiernie wygładzającymi ruchami od środka twarzy na zewnątrz. Produkt ten zawiera takie składniki aktywne jak lumifenole, fermentowaną czarną herbatę, kwasy AHA i witaminę B3. Dzięki nim osiągniecie założonego efektu jest możliwe!

Kosmetyki Jowae: korekcja 

Ostatnim z czterech kroków pielęgnacji jest korekcja. Przeznaczone do tego celu produkty mają za zadanie wygładzić zmarszczki, zrewitalizować cerę i zredukować oznaki zmęczenia. Krem i serum nawilżają, odżywiają i detoksykują. Dzięki tym produktom skóra odzyskuje naturalny blask i energię. Szybko wchłaniają się, zapewniając promienną i zdrowo wyglądającą cerę. Lekki krem wygładzający zmarszczki oraz serum wygładzające zmarszczki wokół oczu to produkty godne polecenia! 

Więcej o: