Specjalistyczne kosmetyki Dermedic. Widoczna poprawa stanu dojrzałej skóry

Ola Falkowska
18.06.2020 11:30
Kosmetyki Dermedic

Kosmetyki Dermedic (fot. Instagram.com/dermedic_polska)

Pielęgnacja skóry dojrzałej jest wymagająca. Specjalistyczne preparaty Dermedic w widoczny sposób poprawiają stan dojrzałej cery - zapewniają jej właściwy stopień nawilżenia oraz opóźniają procesy starzenia naskórka. Zobacz, co wybrałyśmy!

Kosmetyki Dermedic - intensywna regeneracja w okresie okołomenopauzalnym 

Skóra dojrzałej wymaga specjalistycznej pielęgnacji, która skupia się na opóźnieniu symptomów starzenia i intensywnym nawilżeniu. Innowacyjne receptury produktów Oilage - oparte na olejowej formule - odwracają proces okołomenopauzalnego starzenia się skóry. Poprawiają jej elastyczność i gładkość - zmarszczki zostają wypełnione, a owal twarzy podnosi się. Produkty z linii Hydrain 3 regenerują przesuszony naskórek i chronią cerę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczonego powietrza. Olejowy syndet do mycia twarzy Oilage zmywa makijaż, nie powodując podrażnień wrażliwej skóry. Regeneruje naskórek i uzupełnia niedobory składników odżywczych. Serum nawadniające Hydrain 3 działa ujędrniająco i
chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Zobacz nasze typy!

Kosmetyki Dermedic - skóra z oznakami starzenia

Dermedic, linia RegenistDermedic, linia Regenist fot. Instagram.com/dermedic_polska

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, którego niestety nie da się zatrzymać - możesz jednak sprawić, że cera dłużej będzie wyglądać młodo i promiennie. O skórę dojrzałą z widocznymi oznakami starzenia zadba linia kosmetyków Dermedic Regenist.

Demakijaż to jeden z podstawowych elementów pielęgnacji skóry. Powinien być więc podstawowym filarem twojej wieczornej pielęgnacji. Później nałóż krem z serii Regenerist, który wygładza skórę i koryguje zmarszczki. Ujednolica koloryt, redukuje istniejące przebarwienia i zapobiega nadmiernej utracie wody. Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu skóry pod makijaż - krem na dzień Regenist aktywuje procesy naprawcze i utrzymuje jędrność oraz elastyczność skóry. Poniżej prezentujemy kosmetyki Dermedic przeznaczone do pielęgnacji skóry dojrzałej. Zobacz!

 Kosmetyki Dermedic - skóra z problemami naczyniowymi i objawami trądziku różowatego

Dermedic, linia AngioDermedic, linia Angio fot. Instagram.com/dermedic_polska

Pielęgnacja skóry naczynkowej bywa wymagająca. Ten rodzaj cery łatwo ulega podrażnieniem pod wpływem m.in. stresu, zmieniających się czynników atmosferycznych czy niewłaściwego sposobu odżywiania. To skóra problematyczna, której dolega uczucie swędzenia i pieczenia. Charakteryzuje ją nadwrażliwość oraz rumień o różnym stopniu nasilenia - mogą rozwijać się również zmiany o charakterze trądziku różowatego. Dermedic oferuje kosmetyki stworzone z myślą o potrzebach cery naczynkowej. Płyn micelarny ANGIO Preventi skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, jednocześnie wzmacnia naczynia włosowate i łagodzi objawy rozszerzonych naczynek. Jest hipoalergiczny i nie podrażnia oczu. Aktywny krem na noc ANGIO Preventi wzmacnia ściany naczyń włosowatych i wspiera ich prawidłowe funkcjonowanie. Zmniejsza obrzęk i zaczerwienienia oraz redukuje rumień. Zobacz, co wybrałyśmy!

Więcej o: