Marzysz o pozbawionej zmarszczek skórze? To serum jest dla ciebie idealne!

Ola Falkowska
19.06.2019 16:13
Krem nawilżający

Krem nawilżający (fot. www.shutterstock.com)

Dojrzała skóra potrzebuje troskliwej pielęgnacji bazującej na specjalistycznych formułach zawierających intensywnie działające składniki. Takie jest m.in. serum z kawiorem - jeden z największych kosmetycznych hitów wśród produktów przeznaczonych do skóry dojrzałej.

Jak działa serum?

Serum to kosmetyk, który warto włączyć do swojej pielęgnacji. Jego działanie i sposób aplikacji nie różnią się specjalnie od typowego kremu, ale rezultaty skrupulatnego stosowania serum biją na głowę wszystkie inne kosmetyki pielęgnacyjne. Serum charakteryzuje się maksymalną koncentracją składników aktywnych oraz lekką, ułatwiającą absorpcję konsystencją, dzięki czemu efekty stosowania są większe, pojawiają się szybciej i zostają dłużej. Dobrze sięgać po serum już w młodym wieku, stawiając na odpowiedni preparat do typu skóry. Przeciwtrądzikowe, nawilżające, rozświetlające, antyoksydacyjne czy wreszcie przeciwzmarszczkowe – te i wiele innych typów serum z łatwością kupisz w każdej drogerii.

Kawior - źródło cenny składników

Maska z kawioremMaska z kawiorem fot. shutterstock.com

Kawior bogate źródło minerałów, witamin (m.in. A,D i E) oraz kwasów tłuszczowych. Ten cenny składnik skutecznie stymuluje naturalną odnowę komórkową, dzięki czemu zauważalnie poprawia stan dojrzałej, zmęczonej lub pozbawionej blasku skóry. Jednocześnie kawior jest bardzo skuteczny w walce ze zmarszczkami. Łatwo rozpoznać kobiety, które regularnie używają serum z kawiorem. Ich skóra zachwyca gładkością, a zmarszczki niemal niewidoczne. Ikra jesiotra to dodatkowo niezłe źródło antyoksydantów, dzięki czemu nie tylko skutecznie chroni skórę przed wolnymi rodnikami, ale również wzmacnia naturalne właściwości obronne. W efekcie skóra zachwyca młodzieńczą i pełną blasku kondycją, ale również jest zabezpieczona przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Kawior, będący świetnym źródłem retinolu,rewelacyjnie wypada w pielęgnacji skóry pozbawionej wigoru. Jeśli więc coraz częściej twoja skóra wygląda kiepsko, zorganizuj sobie z pomocą serum z kawiorem rewitalizującą wieczorną odnowę. Kosmetyki na bazie kawioru świetnie aktywizują fizjologiczny proces regeneracji naskórka, dzięki czemu skóra odzyskuje energię. Wygląda na wypoczętą, promienieje naturalnym i zdrowym blaskiem, a niedoskonałości i podrażnienia zostają ukojone. Każdego wieczoru nakładaj na skórę nie więcej niż trzy krople rewitalizującego serum z kawiorem a o poranku będziesz na nowo oczarowana ponadczasowym pięknem swojej skóry. Kawior, dzięki niezwykłej i imitującej ludzką skórę budowy, cieszy się sławą luksusowego i, przede wszystkim, skutecznego pogromcy zmarszczek. Jeżeli potrzebujesz kosmetyku do kompleksowej pielęgnacji skóry dojrzałej, serum z kawiorem jest tym, czego szukasz. Kosmetyki z kawiorem pobudzają fibroblasty do zwiększonej syntezy kolagenu i elastyny, co ma rewelacyjny efekt w postaci zwiększenia elastyczności skóry oraz redukcji zmarszczek. Już po kilku tygodniach systematycznego stosowania serum kondycja skóry ulega znacznemu odmłodzeniu – zachwyca naturalnym pięknem, młodzieńczym blaskiem i tryska zdrowiem.

Serum z kawiorem

Serum z kawiorem to coś więcej niż kosmetyk przeznaczony do redukcji oznak upływu czasu. Z powodzeniem można go stosować w ramach pielęgnacji anti aging. Mówiąc wprost: kawior to bardzo dobre źródło antyoksydantów. Skutecznie neutralizuje wpływ wolnych rodników na skórę, zapobiegając uszkodzeniom włókien kolagenu i tym samym opóźniając powstawanie kolejnych zmarszczek. Z tego względu nie powinnaś zbyt długo czekać z włączeniem do pielęgnacji kremu czy serum z kawiorem do czasu, gdy zmarszczki będą bardzo widoczne. Kawior można jak najbardziej używać w ramach pielęgnacji anti-aging – nawet przed powstaniem pierwszej zmarszczki. Serum z kawiorem pozwoli ci się cieszyć się przez wiele lat piękną i młodo wyglądającą skórą. Sprawdź je na własnej skórze, ale jesteśmy niemal pewne, że efekt tej odmładzającej kuracji powali cię na kolana.