Kolekcja MELISSA x BIMBA Y LOLA to zabawa kolorami i manifest świadomego stylu na lato

BIMBA Y LOLA łączy siły z brazylijską marką MELISSA, aby stworzyć kolekcję obowiązkową tego lata. Śmiałość MELISSA spotyka się z miejskim wyrafinowaniem BIMBA Y LOLA. Kolekcja zostanie wprowadzona na rynek 6 czerwca, eksploruje DNA obu marek i składa się z kapsuły 4 toreb i 3 jelly fisherman sandals. Sprawdź je wszystkie!

Kultowe nowości – te 2 rzeczy chcemy mieć w swojej szafie

Sandały są reinterpretacją kultowego modelu Possesion: zaprojektowane z myślą o innowacyjności i komforcie. Dostępne w trzech kolorach: opalizującym niebieskim, łososiowym i czarnym.

Wielofunkcyjny koszyk – na zakupy, na plażę lub na co tylko masz ochotę – inspirowany archiwum BIMBA Y LOLA, uzupełnia współpracę, przeplatając funkcjonalność i elegancję, nie zapominając o jej zabawnym aspekcie. Idealny wybór dla miłośników dobrego designu łączy w sobie kultowy zapach tutti-frutti MELISSA z wszechstronnością toreb BIMBA Y LOLA. Dostępne w kolorze czarnym, limonkowym, różowym i niebieskim.

Kultowe nowości - te 2 rzeczy chcemy mieć w swojej szafieKultowe nowości - te 2 rzeczy chcemy mieć w swojej szafie fot. kolaż materiały prasowe Bimba Y Lola

O kampanii MELISSA x BIMBA Y LOLA

MELISSA / BIMBA Y LOLA to nie tylko kolekcja – to manifest świadomego stylu na lato. Modelka Gabriela Brooks, sfotografowana przez Hedviga Jenninga, występuje w kampanii tej kolekcji kapsułowej z bezpośrednim i mocnym wizerunkiem. Odważny, futurystyczny wygląd Hedviga Jenninga oddaje zaraźliwy letni entuzjazm, którym emanuje kolekcja. Od miasta po wybrzeże, ta współpraca celebruje zabawę, oryginalność i zaangażowanie na rzecz naszej planety.

O kampanii MELISSA x BIMBA Y LOLAO kampanii MELISSA x BIMBA Y LOLA fot. materiały prasowe Bimba Y Lola

Brazylijska marka MELISSA, założona w 1979 roku, stała się jednym ze światowych liderów w dziedzinie zrównoważonego obuwia, wyróżniając się innowacyjnym wykorzystaniem słynnego materiału Melflex®, charakteryzującego się możliwością recyklingu, wegańskością i wysoką elastycznością. Jej zaangażowanie w ochronę środowiska idzie w parze z ciągłym poszukiwaniem nowych i oryginalnych form wyrazu. I to jest właśnie to, co znalazła w BIMBA Y LOLA: idealne połączenie kobiecości i wszechstronności, nowoczesności i klasycyzmu.

O kampanii MELISSA x BIMBA Y LOLAO kampanii MELISSA x BIMBA Y LOLA fot. Bimba Y Lola

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.