Nowa kolekcja Mohito czerpie inspiracje z 3 kultowych motywów. Wybór ubrań na lato, które chcemy w naszej szafie

Nowa kolekcja MOHITO zaskakuje i zachwyca. Dowiedziałyśmy się o niej z Instagrama i od razu zerknęłyśmy na stronę sklepu. Znajdziecie tam elementy, które czerpią inspiracje z 3 kultowych motywów. Nazwałyśmy je: syreni śpiew, romantyczne kwiaty i safari. Który jest twoim ulubionym?

Nowa kolekcja – syreni śpiew

Wybrałyśmy kilka ubrań na lato, które chcemy w naszej szafie, a na pozycji numer jeden jest to połyskujące pastelowymi subtelnymi odcieniami kimono z paskiem. Absolutnie przepięknie wygląda w świetle dnie, ale wrażenie zrobi również po zmroku. Wśród nowej kolekcji MOHITO znalazłyśmy również kilka innych lśniących perełek, które na nasze oko inspirowane są motywem syren. Taka też jest kampania marki, nad lśniącą wodą w parnej atmosferze słońca, a stroje? Stroje są przepiękne. Wśród nich błękitna błyszcząca sukienka z marszczeniami czy połyskujący dzianinowy top. Spójrz na poniższe propozycje i wybierz coś dla siebie.

Nowa kolekcja - syreni śpiewNowa kolekcja - syreni śpiew fot. MOHITO

 

Nowa kolekcja – romantyczne kwiaty

Czym byłoby lato bez romantyzowania codzienności? Motywem przewodnim letnich kolekcji zarówno wśród topowych projektantów, jak i polskich marek są kwiaty! Banalne? Być może, ale w dalszym ciągu zachwycają coraz to nowszymi interpretacjami. Nas zachwyciła spódnica z pojedynczą różą 3D w kolorze intensywnej seksownej czerwieni. Romantyczki w nowej kolekcji MOHITO znajdą wiele modnych bluzek i topów

Nowa kolekcja - romantyczne kwiatyNowa kolekcja - romantyczne kwiaty fot. MOHITO

Nowa kolekcja – safari

Co roku powraca do nas jak bumerang. Modny styl safari, z którego składają się dzianinowe lekkie i przewiewne tkaniny oraz lniane perełki ze zwierzęcym printem, szturmem podbija najgorętsze dni lata. W najnowszej kampanii MOHITO wystąpiła Sandra Kubicka, której bardzo pasuje ta estetyka. Zainspiruj się i stwórz własne komplety na wakacyjne wojaże. 

Nowa kolekcja - safariNowa kolekcja - safari fot. MOHITO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.