Podkreśl swoją kobiecość. Zmysłowa bielizna White Rvbbit to piękno koronkowych detali

Istnieje kilka łatwych sposobów na podkreślenie swojej kobiecości. Wiemy gdzie szukać! Zmysłowa bielizna White Rvbbit to piękno zdobień, koronek i haftów, które stają się nie tylko elementem codziennej garderoby, ale również źródłem kobiecości i sposobem na budowanie pewności siebie. Zakochasz się w tych detalach!

Zmysłowość tkwi w detalach

Czasami zapominamy o tym, że mały dodatek może zrobić większe wrażenie niż reszta. Pończochy z tych seksowych wydaniach to klucz do sukcesu w budowaniu pewności siebie. Więcej dobrych wieści? Dodatki zawsze kosztują mniej niż całe komplety bielizny. Wybrałyśmy pięknie uszyte pończochy z drobnymi grochami, które dodadzą wyrafinowania godnego królowej oraz model z czerwonym detalem – bardzo kobiecym, bardzo efektownym. Warto rozejrzeć się również za rajstopami z finezyjnymi wycięciami. Sprawią, że nawet codzienność będzie romantyczna i z dreszczykiem emocji.

Zmysłowość tkwi w detalachZmysłowość tkwi w detalach fot. White Rvbbit

Stwórz piękny koronkowy komplet 

Na naszej liście najbardziej kobiecych kompletów znalazł się delikatny komplet Mad Cat w kremowo-czarnym kolorze. Koronki w takim wydaniu jeszcze nie widziałyśmy! Delikatnie poszarpana, pięknie poruszająca się wraz z ciałem. A w połączeniu z delikatnym kremowym tiulem staje się niezastąpioną propozycją dla estetek. Bielizna dodaje romantycznego charakteru w sposób nonszalancki i subtelny. Wśród bielizny poszukujemy również kompletów w kolorach czerwieni i bordo, które zawsze sprawdza się na wyjątkowe okazje. My zakochałyśmy się w miękkim, zdobionym biustonoszu w kolorach czerni i bordo. Jego hafty zachwycają, a w połączeniu z resztą tworzą kobiecą i zmysłową całość.

Stwórz piękny koronkowy kompletStwórz piękny koronkowy komplet fot. White Rvbbit

Czuj się kobieco na własnych zasadach

Jak wygląda słodka pokusa? Właśnie tak! Bieliźniane komplety z pasem do pończoch stworzą momenty, w których słodycz igra z namiętnością. Koronka i złote detale to coś, w czym czujemy się najlepiej, dlatego wyróżniłyśmy czarny komplet z pasem Oh, Glam z połyskującą satyną. Idealnie wykrojone detale i seksowne paski łączą się w idealną harmonię z biustonoszem i figami, a delikatnie wyprofilowany pas pięknie podkreśla i wysmukla talię. Niezwykle romantyczny będzie również pas z bordową falbanką, do kompletu, który już polecałyśmy powyżej. W sklepie White Rvbbit dawno nie było kompletu w tak miłej cenie! 

Czuj się kobieco na własnych zasadachCzuj się kobieco na własnych zasadach fot. White Rvbbit

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.