Szukasz modnej alternatywy dla torebki? Te eleganckie plecaki przyciagają spojrzenie na ulicy

Kobiety kochają stylowe torebki! Jednak nie zawsze jest to najwygodniejszy sposób na przechowywanie drobiazgów, zwłaszcza jak mamy ich sporo. Dobrą alternatywą dla torebek są damskie plecaki, które są eleganckie i wyjściowe, ale o wiele bardziej praktyczniejsze. Jednak plecaki od tej polskiej marki nie są zwykłe!

Eleganckie plecaki miejskie dla kobiet: klasyczne

Tych klasycznych plecaków nie trzeba nikomu przedstawiać. Są wygodne, pojemne i przede wszystkim poręczne. Plecak nie musimy nam się kojarzyć z czymś nudnym lub mało stylowym, bo nawet te klasyczne plecaki mogą wyróżnić naszą stylizację! Oczywiście to jaki plecak wybierzemy zależy od naszych osobistych preferencji, ale warto zadbać, żeby kolorystycznie pasował nam do garderoby. Taki zabieg niezmiernie ułatwia tworzenie stylizacji z zachowaniem odpowiedniej kolorystyki. Na sezon jesienny można zdecydować się na najmodniejsze kolory, na przykład czerwony, brązowy, beżowy czy kolor spadających liści.

plecaki damskieplecaki damskie Pani Torbalska

Eleganckie plecaki miejskie dla kobiet: w nieregularnym kształcie

Plecaki w nietypowych kształtach mogą stanowić ciekawy element jesiennych stylizacji. Zamiast dobierać nudną, zwykłą torebkę, można ożywić swój look charakterystycznym plecakiem, który przykuje uwagę na ulicy. Atrakcyjne w tego typu plecakach jest to, że nie wyglądają one jak klasyczne plecaki, a ciekawe bryły. Mowa tutaj o kształtach przypominających trójkąty, trapezy lub worki. Takie unikatowe plecaki są chętnie produkowane przez marki luksusowe, które pragną tworzyć produkty jedyne w swoim rodzaju. My taki efekt oryginalności możemy uzyskać za sprawą eleganckiego plecaka, który kosztuje o wiele mniej!

plecaki damskieplecaki damskie Pani Torbalska

Eleganckie plecaki miejskie dla kobiet: torebko-plecaki

Ten wynalazek jest naszym ulubieńcem! Torebko-plecaki to 2w1, a czasami nawet 3w1: torba, plecak i worek. Ten typ to zdecydowanie praktyczne, uniwersalne i designerskie rozwiązanie. Torebko-plecak to strzał w dziesiątkę dla osób, które lubią zabierać ze sobą dużo drobiazgów i mieć możliwość wygodnie je przechowywać. Ten ciekawy, ale jednocześnie elegancki design pozwala na uniwersalne łączenie plecaka ze stylizacjami - tymi codziennymi, a także tymi na specjalne okazje. Za świetną cenę można mieć funkcjonalny dodatek do garderoby, o który będą pytać koleżanki!

torebko-plecaktorebko-plecak Pani Torbalska

Więcej o: