Diabeł tkwi w szczegółach. W ten sposób łatwo podkreślisz stylizację i dodasz jej charakteru

Czasem, aby wyglądać modnie, nie trzeba wymieniać całej szafy. Wystarczy do swoich codziennych stylizacji dodać te modne dodatki, a uzyskamy spektakularne efekty. Małe drobiazgi znaczą niekiedy więcej niż najbardziej krzykliwe kreacje. Na jakie dodatki warto postawić tej jesieni?

Nie bez powodu mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie drobiazgi, choć nie rzucają się od razu w oczy, decydują o tym, czy stylizacja jest spójna, czy nie. Właśnie dlatego powinniśmy przykładać do nich taką samą wagę, jak do ubrań. Dzięki tym niepozornym dodatkom, sprawisz że będziesz wyglądać modnie i szykownie tej jesieni. 

Niepozorny pasek 

Pasek do spodni wydaje się być oczywistym rozwiązaniem, które nie jest jednak doceniane. A to właśnie dzięki niemu, nie tylko nadamy naszym spodniom bardziej nonszalanckiego wyglądu, ale także możemy nim zaznaczyć i podkreślić talię. 

Przeczytaj także: Jak odpowiednio dobrać jesienią buty do spodni? Dzięki tym zasadom zawsze będziesz wyglądać modnie

Pasek powinien być na liście obowiązkowej kobiet w każdym wieku. Choć w tym sezonie najmodniejsze są te skórzane z wyraźną klamrą, to dobrze sprawdzają się także te materiałowe, którymi możemy przepasać się w pasie, podkreślając nasze kobiece kształty. 

 

Kobiece okulary

Jak widać, słońce nie odpuszcza także jesienią. Dlatego powinnyśmy zadbać o odpowiednią ochronę oczu także o tej porze roku. Stylowe oprawki sprawią, że będziemy wyglądać modnie i szykownie, a każda stylizacja zyska dużo bardziej kobiecego i eleganckiego wdzięku. 

Modna czapka 

Czapki jesienią to element, dzięki któremu możemy dodać odrobinę koloru naszym stylizacjom. W tym sezonie liczą się bowiem wyraziste akcenty. Najmodniejsze są puszyste czapki o silnych kolorach. W trendach jest teraz błękit, a także czerwień.

Przeczytaj także: Ponadczasowy, modny i pasuje każdej kobiecie. Właśnie ten wzór będziemy nosić jesienią

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.