Te modele czapek powracają na jesień! Paryżanki je uwielbiają

W chłodniejsze dni warto zadbać o odpowiednie nakrycie głowy, które będzie również stylowe. Największe trendy dyktują nam Paryżanki, których jesienne stylizacje wzbudzają zachwyt na całym świecie. Jakie nakrycia głowy są w tym sezonie na topie?

Damskie okrycia głowy na jesień: czapki

Czapki są nieodłącznym elementem looków jesienno-zimowych. Nie tylko chronią głowę przed zimnem, ale również świetnie wyglądają i nadają casualowego charakteru stylizacji. Czapki, które można było zaobserwować na zagranicznych pokazach mody to grube, plecione, wełniane czapki, które z pewnością przyciągały uwagę paparazzi. Można było też spotkać mniej sportowe wersje tych czapek, czyli z elementami dekoracyjnymi. Czapki z eleganckim zdobieniem udało nam się znaleźć w jednym ze sklepów internetowych.

Czapki damskieCzapki damskie Spotlight

Damskie okrycia głowy na jesień: opaski

Dość nieoczywistą alternatywą czapek są opaski na głowę. Dla kobiet, które nie przepadają za tradycyjnymi nakryciami głowy, opaski będą na pewno dobrym rozwiązaniem. Gdy zdecydujemy się na opaskę wykonaną z grubszego materiału, możemy spodziewać się, że ochroni nasze uszy przed chłodem i wiatrem. Warto pamiętać, że dodatek nawet tak małego elementu do stylizacji potrafi ją znacznie ulepszyć i nadać niebanalnego charakteru. Francuzki udowodniły to na pokazach mody, nosząc opaski od Chanel.

Opaski na głowęOpaski na głowę Spotlight

Damskie okrycia głowy na jesień: berety

Mamy nadzieję, że uwielbiacie berety, bo moda na nie znowu powraca! Zwłaszcza teraz, gdy króluje styl old money i quiet luxury, berety powróciły do łask. W klasycznych stylizacjach z płaszczem i botkami są niezbędnym elementem, a można je nosić również do mniej oczywistych połączeń. Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Beret, czyli francuski klasyk, można znaleźć w wielu kolorach, fasonach i wzorach. W Paryżu ten rodzaj nakrycia głowy nosi się dosłownie przez cały rok.

Damski beretDamski beret Spotlight

Więcej o: