Te biustonosze rewelacyjnie podnoszą i modelują biust! Model Vivisence daję efekt SUPER push-up!

Biustonosz push-up, który idealnie uniesie i wymodeluje biust, to propozycja dla każdej kobiety, która chce optycznie powiększyć piersi. Odpowiedni model podkreśli to co piękne także pod ubraniem. Jeśli nie czujesz się dobrze z opadającym lub małym biustem, to nie ma prostrzego rozwiązania - spójrz na nasze propozycje. Te biustonosze są rewelacyjne!

Biustonosz push-up z koronką

Biustonosze z koronką są uznawane za najbardziej atrakcyjne, a jednocześnie eleganckie i subtelne. Wybierając bieliznę, w każdej z nas jest mieszanka różnych oczekiwań. Wybór tej z push-upem i koronką spełnia wszystkie! Urzeka nas w niej to, że pięknie podtrzymuje i kształtuje piersi – niezależnie od ich wielkości czy kształtu, a wkładki powiększające są wyjmowane, co jest bardzo wygodne. Każde z nas uwielbia biustonosze w neutralnych odcieniach, ponieważ są codzienne i najbardziej uniwersalne. Absolutnym HITEM wśród push-upów są staniki Vivisence. Model z czarną koronką prezentuje się kusząco i przepięknie. Wykonany z gładkiej mikrofibry i z termicznie formowanymi miseczkami uszczęśliwi każdą, nawet najbardziej wymagającą kobietę. Jego innowacyjna technologia w postaci podwójnego wypełnienia modeluje i unosi biust oraz sprawia, że obwód staje się większy aż o 6 cm. Gwarantuje super push-up i efekt WOW! Wybrałyśmy również dwa biustonosze w odcieniach kremu: modele Mariella oraz Essie. Oba są przepięknie wykończone falistą koronką i drobnymi kokardkami. Mają wyśmienity skład (zero poliestru!) oraz wygodną konstrukcję (bez fiszbin bocznych).

Biustonosz push-up VivisenceBiustonosz push-up Vivisence fot. Kontri

Biustonosze push-upBiustonosze push-up fot. Kontri

Biustonosz push-up gładki

Te gładkie biustonosze nie tylko świetnie prezentują się pod jednolitymi T-shirtami i sukienkami, ale również są niesamowicie komfortowe! W modelach Vivisence czy Lupoline ramiączka są trochę szersze, dzięki czemu podtrzymają i wymodelują nawet duży biust. Potrzebujecie dowodów? Przeprowadzone testy wykazują zachwycająca różnice między ułożeniem biustu w przeciętnym biustonoszu, a w modelu Vivisence z podwójnym wypełnieniem. Efekt jest widoczny gołym okiem!

Biustonosz push-up gładkiBiustonosz push-up gładki fot. Kontri

Biustonosz push-up z kolorem

Spragnione wiosny i kolorów? Łączymy się z Wami. Dwukolorowe biustonosze lub takie z kolorystycznym akcentem są wyjątkowo podnoszące na duchu w szare dni. Wybrałyśmy tylko te modele, które przechodzą nasze oczekiwania pod względem ciekawego projektu i oczywiście mocnego push-upu. Wybierzesz  biustonosz Lupoline w kremowo-czarnych kolorach czy cielisty z czerwoną, kwiecistą koronką? Jeśli zależy Ci na pięknym wymodelowaniu i powiększeniu piersi, to oba są na medal!

Biustonosz push-up z koloremBiustonosz push-up z kolorem fot. Kontri

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.