Francuska marka produkuje buty outdoorowe od 1947 roku! Są symbolem jakości i komfortu, teraz są w świetnej cenie

Markę Salomon powinni kojarzyć miłośnice narciarstwa i pieszych wędrówek. Te buty i odzież są symbolem jakości. Niezwykle wytrzymałe i komfortowe w każdych warunkach. Sportowe buty outdoorowe kupisz teraz na wyprzedaży!

Historia marki Salomon

Salomon to francuska marka założona w sercu Alp przez Georgesa Salomona w 1947 roku. To znany na całym świecie producent obuwia i odzieży sportowej. Wybierają ją miłośnicy narciarstwa, pieszych wędrówek, miłośnicy sportów outdoorowych, a przede wszystkim dobrej zabawy. Motto brandu brzmi "Time to play", a zimą, szczególnie w górach i na świeżym powietrzu można się wspaniale bawić. Wybierz dobrej jakości obuwie, które nie przeszkodzi ci w pokonywaniu pieszych szlaków lub w pokonywaniu biegiem kolejnych kilometrów. W ofercie marki Salomon znajdziecie damskie oraz męskie buty sportowe. Te do biegania mają ciekawy design, są niezwykle lekkie i komfortowe, zapewniają doskonałą amortyzację. Dobrej jakości obuwie zazwyczaj kosztuje dużo, ale teraz kupisz je w atrakcyjnej cenie. 

Buty sportoweButy sportowe Fot. Salomon

Buty sportowe Salomon. Teraz kupisz je na wyprzedaży

Buty Salomon od lat towarzyszą sportowcom na najważniejszych wydarzeniach i zawodach. Są dopracowane w każdym szczególe, zaprojektowane tak, by zapewnić komfort w każdych warunkach. Membrana zapewni odpowiednią temperaturę i nieprzemakalność. Buty outdoorowe sprawdzą się w czasie pieszych wędrówek lub do biegania, to także idealne obuwie turystyczne. Poniżej znajdziesz sporo modeli damskich oraz męskich, są teraz sporo przecenione. 

 

Buty outdoorowe za kostkę

Szukasz butów outdoorowych? Teraz kupisz je taniej! Sezon narciarski wciąż trwa, a te trekkingi idealnie sprawdzą się w górach. Niestraszna im ujemna temperatura, śnieg, ani plucha. Wysoka cholewka zabezpiecza kostkę i zapewnia ciepło. Traktorowa podeszwa ma świetną przyczepność do podłoża, są lekkie, co jest ich kolejnym atutem. Buty Salomon będą służyć ci wiele sezonów!

Buty outdooroweButy outdoorowe Fot. Streetstyle24/ Instagram: @salomon

Więcej o: