Najwygodniejsze piżamy z bawełny! Ta pudroworóżowa jest piękna i bardzo twarzowa

W piżamach spędzamy około 1/3 dnia. Warto, aby były one wykonane z materiałów wysokiej jakości i przyjaznych skórze. Chodzi wszak o to, abyś czuła się w nich wyjątkowo oraz pięknie kończyła i zaczynała każdy dzień.

Piżamy z krótkim rękawem

Piżamy o luźniejszym kroju są idealne dla fanek wygody, nie tylko do spania. Z powodzeniem sprawdzą się także jako odzież do wypoczynku w domu. Warto zainwestować w piżamę dobrej jakości, ponieważ spędzamy w niej bardzo dużo czasu i ma ona bezpośredni kontakt z naszym ciałem. Krótkie nogawki są wygodne, a jeśli będzie nam zimno, zawsze możemy włożyć też grube skarpetki. Paniom ceniącym komfort polecamy piżamy wykonane z miękkiej, mięsistej bawełny, które dobrze się noszą i są odporne na częste pranie. Aby czuć się elegancko nawet podczas wieczoru w domu, warto włożyć piżamę ze zwiewnej, lekko połyskującej satyny. 

Piżamy z krótkim rękawemPiżamy z krótkim rękawem fot. doctornap.com

Długie nogawki dla zmarzluchów

Piżamy z długimi nogawkami skierowane są przede wszystkim do osób lubiących ciepło. Sprawdzają się zwłaszcza zimą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wkładać je w każdy wieczór, kiedy jest ci zimno. Warto mieć kilka kompletów piżam, by móc je dowolnie konfigurować, np. krótkie nogawki i długi rękaw czy odwrotnie. Nie martw się o to, że góra będzie w innym wzorze niż dół piżamy, to naprawdę dobrze wygląda, a ty oszczędzasz miejsce w szafie!

Piżamy damskiePiżamy damskie fot. doctornap.com

Koszule nocne niczym sukienka do snu

Nie ma bardziej stylowego i kobiecego ubrania do snu jak koszula nocna. Zarówno modele wykonane z czystej bawełny, jak i z satyny sprawdzą się dobrze o każdej porze roku. Możesz postawić na pastelowe kolory lub ciemne z mocnymi akcentami lub wzorami, jak np. jaskółki. Ogranicza cię tylko wyobraźnia! Pamiętaj, że sen jest dla nas bardzo ważny, celebruj go! Wśród koszul nocnych możemy znaleźć też takie, które są przeznaczone dla mam. Mają one specjalne rozpięcie do karmienia piersią oraz swobodniejszy krój. To wygodne rozwiązanie pozwoli ci czuć się pewnie każdego wieczoru i każdej nocy. 

Koszule nocneKoszule nocne fot. doctornap.com

Więcej o: