Beyonce bije kolejne rekordy... koncert za 24 miliony dolarów, szyte miesiącami stylizacje i zaproszenia "VIPs only"

Co to był za występ! Ściśle chroniony repertuar, zakaz wnoszenia telefonów na koncert, a na widowni sami "A list" celebryci ze świata mody, muzyki i kultury. Beyonce powróciła z muzycznym show po 5. latach nieobecności. Show na który wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy.

Beyonce znów zachwyca

Bezdyskusyjnie, Beyonce to jedna z największych żyjących performerek i artystek, która swoje show dopina zawsze na ostatni guzik. Nie mogło być inaczej i w tym wypadku. Po 5. latach nieobecności przed publicznością artystka zachwyciła swoim pokazem umiejętności tych nie tylko wokalnych, ale także wizualnych. Na scenie w Atlantis Royal w Dubaju na godzinę i piętnaście minut (tyle trwał pełny występ artystki) zrobiło się gorąco.

Stylizacje zapierające dech w piersiach

Najpierw "At Last" Etty James i piękna cytrynowożółta spódnica z rozcięciami i mocno ściśniętym gorsetem z przymocowanymi od tyłu strusimi piórami układającymi się niczym skrzydła projektu Rayan Al Sulaimani - dubajskiej artystki. Następnie Queen B przebrała się w pełen przepychu ognistoczerwony kombinezon z gorsetowym body, który wraz z trenem zaprojektowany został przez libańskiego projektanta Nicolasa Jebrana. Ostatnia, trzecia stylizacja to dzieło ukraińskiego projektanta Ivana Frolova, który projektował tę mini różową sukienkę w najtrudniejszych możliwych warunkach - w czasie trwania konfliktu zbrojnego w swoim państwie, gdzie mieszka i pracuje. Wykorzystanie tak różnych kulturowo środowisk przez artystkę pokazuje jej szacunek do innych narodowości i chęć ciągłego przełamywania barier związanych z pojawianiem się w branży młodych dynamicznych ludzi, niekoniecznie tych pochodzących z USA.

 

Tik Tok oszalał

Mimo obowiązującego na całym terenie koncertu zakazu nagrywania show, znaleźli się nieliczni, który uwiecznili muzyczne popisy Beyonce i wstawili je na bijącego rekordy popularności Tik Toka (wśród relacjonujących występ znalazła się także znana blogerka modowa Leonie Hanne, jednak jej nagranie zostało szybko usunięte z sieci). Tam polała się lawina komentarzy, a nagrania od razu zaczęły zyskać po kilkanaście tysięcy like'ów. Co możemy z nich wywnioskować? Beyonce rozgrzała publiczność do czerwoności i dała taneczno-akrobacyjno-wokalny popis, który na zawsze zapisze w popkulturze. Na scenie dołączyła do niej córka Blue Ivy, która wraz z matką zaśpiewała utwór "Brown Skin Girl". Co więcej Tik Tok podaje, że za prawie półtoragodzinny występ artystka zainkasowała kwotę w wysokości 24 milionów dolarów, co czyni jej występ najbardziej dochodowym w historii. Na koniec, Beyonce po raz kolejny udowodniła, że prawdziwa  z niej perfekcjonistka, która każdy swój występ traktuje jakby następnego miałoby już nie być.

Więcej o: