Dodatki w tym kolorze opanują 2023 rok! Podkreślą styl, klasę i elegancję

Brąz to kolor pełen elegancji, klasy i szyku. Dodatki w tym kolorze będą hitem w 2023 roku. Jak je dobierać i łączyć? Przychodzimy z pomocą...

Jeśli nasza stylizacja jest minimalistyczna, możemy ożywić ją przykuwającymi uwagę dodatkami

Wiele z nas podczas tworzenia codziennych stylizacji staje przed dylematem: na jakie dodatki zdecydować się, żeby nie przytłoczyły i pasowały do siebie? Dobór odpowiednich dodatków do ubrania to nie lada wyzwanie. Dzięki nim nasza stylizacja może nabrać wyjątkowego charakteru. Jeśli zostaną źle dobrane- mogą ją popsuć.

 

Przede wszystkim postaw na dodatki w jednolitym kolorze

Brązowe dodatki powróciły do łaskBrązowe dodatki powróciły do łask fot. Imaxtree

Jeśli decydujesz się na buty w konkretnym kolorze- torebka musi do niego pasować. Tak samo działaj z rękawiczkami, apaszkami i innymi dodatkami. Najłatwiej będzie ci tworzyć stylizacje, jeśli będziesz się kierować zasadą 3 kolorów. Polega ona na wybraniu 3 kolorów, którymi kierujesz się, budując stylizację. Ta zasada pomaga nie przesadzić i zawsze wyglądać elegancko. 

Sprawdź też: najgorętszy zimowy trend 2023

Trend w 2023 roku to szykowne i uniwersalne brązowe dodatki

stylizacje w brązowym kolorzestylizacje w brązowym kolorze fot. Imaxtree

Brąz to uniwersalny i elegancki kolor, który wygląda fenomenalnie jako dodatek do kolorowej stylizacji, Brązowe buty, torebka czy kolczyki będą wyglądać zjawiskowo z zieleniami, odcieniami bordo, złotem czy musztardową żółcią lub fioletem. Brązowy kolor fantastycznie będzie więc wyglądać ze złotą biżuterią.

Komu pasuje brązowy kolor? Brąz, sprawdzi się szczególnie dobrze u kobiet z jaśniejszą cerą, czarnymi lub brązowymi włosami oraz zielonymi albo piwnymi oczami. Podobnie jest w przypadku właścicielek urody typu jesień, czyli mających brzoskwiniową i piegowatą skórę, rude lub kasztanowe włosy oraz zielone albo piwne oczy.

Prawda jest jednak taka, że odpowiednio dobrane brązowe dodatki będą wyglądać fantastycznie na każdym!

Czytaj więcej modowych treści na Avanti24.pl >>>>>

Więcej o: