W.Kruk wyprzedaje przepiękne komplety biżuterii na święta. Znalazłyśmy wyjątkowe prezenty już od 60 złotych!

Prezenty dla ukochanej osoby? Nigdy nie było łatwiej! W.Kruk oferuje wyjątkowe upominki na każdą kieszeń. My śledzimy najnowsze trendy i podpowiadamy, na co warto postawić w te święta!

Prezenty do 100 złotych

Prezenty do 100 złotych z pewnością są tandetne i tymczasowe? Nic bardziej mylnego! W.Kruk udowadnia nam, że także tańsze propozycje mogą wprawić w zachwyt, bo to nie cena jest najważniejsza - liczy się pamięć. Najprzystępniejsze cenowo oferty tego biżuteryjnego giganta dostaniemy już za 60 złotych! To komplet mono składający się z trzech kolczyków, które zostały stworzone po to, by je ze sobą dowolnie łączyć. To idealna propozycja dla bliskiej osoby, która interesuje się modą i lubi się nią bawić. Taki zestaw pozwoli stworzyć wiele różnych zestawień biżuteryjnych, przez co bliska osoba będzie mogła cieszyć się odkrywaniem swojego bożonarodzeniowego prezentu jeszcze dłużej!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Instagram @e.s.j.a.y / fot. W. Kruk

Prezenty do 200 złotych

Propozycje do 200 złotych to również kopalnia inspiracji. Tutaj mamy do czynienia z całymi zestawami, na przykład kolczykami sprzedawanymi z łańcuszkami lub bransoletkami. W naszej redakcji wybrałyśmy opcje, które są ponadczasowe i niezależnie od typu urody czy stylu będą pasowały do obdarowywanej osoby. Taką propozycją jest na pewno biżuteria z białą cyrkonią, która nie tylko zapewni blask - jej uniwersalny design umożliwi noszenie tej biżuterii do wielu stylizacji. Dla tych, które lubią złoto także wybrałyśmy kuszące drobiazgi! Pozłacany komplet Jodełka to prezent idealny dla każdej minimalistki, sprawdzi się idealnie do codziennych looków. Korzystaj z okazji, ponieważ te dwa zestawy są teraz przecenione aż o 40%!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. W. Kruk

W górę

Jeśli bliska ci osoba była wyjątkowo "grzeczna", a list do świętego Mikołaja zawierał prośbę o piękną biżuterię, warto postawić na coś unikatowego i ponadczasowego, co zostanie z obdarowaną osobą na dłużej. Właśnie takie są propozycje W.Kruk ze złota. To droższe prezenty, które należy traktować jako swego rodzaju inwestycję, którą będzie można nosić latami!  Bo czy może być coś bardziej nastrojowego jak rodzinna atmosfera, domowe ciepło i oryginalny biżuteryjny prezent pod choinką dla ukochanej osoby?

 
Więcej o: