Ten dodatek jest idealny na zimę! Odejmie lat, doda elegancji i będzie prezentował się stylowo

Paula Jarosz
24.11.2022 20:22
Trendy 2022

Trendy 2022 (fot. Pinterest)

Zegarki naręczne zaraz po pierwszej połowie XX wieku, z powodzeniem wyparły zegarki kieszonkowe. I nie bez powodu! Jest to bardzo praktyczne urządzenie które oprócz pokazywania dokładnego czasu, może perfekcyjnie dopełnić twoją stylizację. Dlatego zapomnij o zegarku w telefonie i zobacz jakie propozycje, które idealnie podkreślą twoją osobowość i styl, przygotowałyśmy wraz z Kruk.

Ponadczasowe perełki

Dzięki mechanizmie kwarcowemu, zastosowanemu w praktycznie wszystkich propozycjach od Kruk możesz być pewna, że będziesz wszędzie na czas i to w wielkim stylu. Modele w złocie proponowane przez sklep to casualowa elegancja w wyjątkowym wydaniu. Te zegarki odznaczają się pięknym wyglądem i starannym wykonaniem, a skórzany lub metalowy pasek będzie idealnym i wygodnym wyborem na długie zimowe dni i nie tylko. Zobacz propozycje, które przypominają te od Cartiera i ciesz się niewymuszonym stylem!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Kruk / fot. Pinterest

Warto dodać, że każda z oferowanych przez sklep marek celebruje klasyczny design i wysokiej jakości wykonanie. To produkty wyróżniające się prostym stylem i dbałością o szczegóły. Każdy produkt od Kruk jest zarazem minimalistyczny i nowoczesny, unikalny i funkcjonalny pod każdym względem. Z resztą przekonaj się sama:

A może srebro?

Kolejną propozycją od redakcji jest zegarek w srebrze, który będzie nieco mniej widoczny, niż klasyki w złocie, jednak będzie prezentował się równie stylowo. To połączenie niepowtarzalnej elegancji z ponadczasowym designem, a także wysoką jakością wykonania. Bogactwo linii Kruk sprawia, że zawsze znajdziesz w niej zegarek na każdą okazję, choć my zwróciłyśmy uwagę w szczególności na kilka modeli. Zobacz propozycje przygotowane przez nas, które klimatem przypominają kultowy już model Rolexa Oyster Perpetual Datejust 31, który jest wyrazem nieprzemijającego piękna, a zaprojektowany został z myślą o trwałości i niezawodności.

 

Propozycje dla niezdecydowanych

Nawet jeśli nie lubisz zegarków w eleganckim wydaniu, warto pomyśleć o takim, który na co dzień będzie jak znalazł. Mowa oczywiście o kolorowych propozycjach z silikonowym paskiem. To idealna opcja do pracy, gdzie lubimy czuć się stylowo jednak na luzie. To idealny dodatek to t-shirtu, białej koszuli, czy do bluzy. Choć nasze telefony nieudolnie próbują odwrócić bieg historii i zabrać zegar do kieszeni, to my wciąż uważamy, że dobry zegarek na ręku to totalny must dla każdego z nas!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Kruk

Więcej o: