Te swetry zrobią każdą stylizację! Są ciepłe i wprost poprawiają humor swoimi kolorami

Aleksandra Biszczad
23.09.2022 17:10
Sweter

Sweter (fot. Imaxtree)

Są ciepłe, ale i stylowe. Im bardziej "babciny" mają splot, tym lepiej! Tej jesieni eksperymentujemy z kolorem i szukamy swetrów w energetycznych kolorach.

Swetry, które poprawiają humor

Jesienią chyba nie ma chyba bardziej charakterystycznego elementu garderoby niż grube swetry. Najlepiej, żeby miały wysoki ciepły golf i mnóstwo zjawiskowych splotów, które wyglądają jak misterna praca na drutach prosto od babci. Najczęściej sięgamy po swetry beżowe, kamelowe lub kremowe, ale tej jesieni warto wybrać mocny kolor. Wpisuje się to w popularny trend dopamine fashion, czyli wybór kolorów, które są tak intensywne i soczyste, że aż dodają energii w czasie jesiennej szarugi. 

SweterSweter fot. Imaxtree

 

Nie daj się jesieni!

Wielką zaletą grubych swetrów jest to, że w zasadzie pasują do wszystkiego np. do różnego rodzaju, jeansów i spódnic. Oprócz splotów modne są także gładkie swetry i golfy, bo najważniejszy jest intensywny lub wręcz neonowy kolor. Energetyczne kolory doskonale podkreślają rozmaite typy urody, tak naprawdę wystarczy je po prostu polubić i odnaleźć swój ulubiony power color. W popularnych sieciówkach możemy znaleźć swetry z domieszką wełny, ale także ekologiczne rozwiązanie, czyli recykling poliestru. Ich cena waha się pomiędzy 50 a 120 zł. 

Skuteczny sposób na wyróżnienie się w tłumie

Kiedyś neonowe kolory były domeną ubrań na siłownię, dzisiaj pojawiają się wszędzie, i na ulicy i na wybiegach. Naszą uwagę przykuły energetyczne kolory takie jak: róż, żółty, zieleń czy niebieski. Świetnie wyglądają modele oversizowe, natomiast te dopasowane można potraktować, jako przełamanie klasycznej stylizacji, ponieważ będą doskonale pasować do ołówkowych spódnicDzięki nim zdecydowanie można wyróżnić się w tłumie. 

 

Ruszyły wielkie wyprzedaże botków! Te modele kosztują 59,99 i znikają błyskawicznie [ZOBACZ]

Więcej o: