Wielka wyprzedaż lekkich kurtek w popularnych sieciówkach. Co przyda się jesienią?

Aleksandra Biszczad
15.08.2022 13:10
Kurtka

Kurtka (Fot. Imaxtree)

Letnie wyprzedaże to nie tylko lekkie wakacyjne ubrania. Z powodzeniem możemy znaleźć na nich świetne kurtki, idealne na pierwsze chłodne jesienne dni. Ich cena naprawdę potrafi zaskoczyć.

Na letnich wyprzedażach znalazło się miejsce również dla lekkich kurtek, które były obecne jeszcze wiosennych kolekcjach. I nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać je również wczesną jesienią. Szczególnie gdy posezonowe ceny naprawdę zachęcają, kurtkę można kupić już nawet za 40 zł! Jakie rodzaje kurtek znajdziemy w Reserved, Cropp, House i Mohito? Jest w czym wybierać!

Bomberki i pik

Jednym z popularniejszych fasonów dostępnych w ofertach wyprzedażowych jest kurtka bomberka, a także pikowana. To wariant, który zapoczątkowany był w amerykańskich szkołach, jako element przynależności do sportowej drużyny, ale szybko wyszedł poza jej ramy. Te uniwersalne fasony będą modne jeszcze przez długo. Do wyboru mam stonowane kolory, ale i pastelowe. Można pomyśleć, że jest kurtka typowo młodzieżowa, ale niekoniecznie! Szczególnie ciekawe są modele z metalicznym połyskiem. Natomiast pikowane kurtki są nieco bardziej klasyczne i będą pasowały zarówno do spodni, jak i spódnic. Są ciekawą, mniej elegancką, ale wygodną, alternatywą dla płaszczy. 

Jeansowe kurtki 

Kurtki jeansowe stały się uniwersalnym okryciem wierzchnim. Są idealne na co dzień, a jeans pasuje w zasadzie do wszystkiego. Na wyprzedażach już od 39 zł możemy znaleźć zarówno klasyczne niebieskie kurtki, jak i te w bardziej szalonym kolorze i wzorze.

Kurtka farmera

Kurtki w styli farmerskiej koszuli były bardzo popularne ostatniej wiosny i wciąż mają się dobrze. Wzór w kratę jest bardzo twarzowy i ma mnóstwo odsłon, od drobnej po grubą kratę w rozmaitych kolorach. Jak zawsze jesienią dobrze sprawdzają się dłuższe kurtki, nazywane parkami. Na wyprzedażach można spotkać także ortalionowe kurtki, które niegdyś wydawały się kiczowate, a teraz znowu powróciły do łask. Ceny kurtek rozpoczynają się od 49 zł do 79 zł.

Płaszcze i trencze

Trencz to zawsze przydatny element kobiecej garderoby jesienią. Na letnich wyprzedażach znajdziemy zarówno płaszcze w klasycznym beżu i czerni, jak i w odważniejszych kolorach. Szczególnie warto zwrócić uwagę na płaszcz z imitacji skóry, który będzie bardzo modny tej jesieni. Za to pastelowe kolory będą piękną odmianą, wyróżniającą się w tłumie. Ceny płaszczy są bardzo atrakcyjne, znajdują się w przedziale 49 zł do 129 zł.

Więcej o: