Bieliznę w tym kolorze uwielbia Kim Kardashian! Model za niecałe 80 złotych pięknie unosi piersi!

Paula Jarosz
11.08.2022 15:59
Trendy 2022

Trendy 2022 (fot. Instagram)

Są elementy garderoby, które nie budzą w nas szczególnego zachwytu. Bielizna w kolorze nude to nuda, czy może wręcz odwrotnie? W szafie ma ją każda z nas, ale czy jest przez nas wystarczająco doceniana?

Cielista bielizna - nudna pozycja w szafie, czy must have?

Podobno najlepsze światowe modelki mają trzy żelazne zasady: dbanie o ciało, chodzenie na castingi w dobrym nastroju... i noszenie wszędzie ze sobą bielizny w kolorze nude, Mówi się, że w tym zawodzie nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie kolejne zlecenie, dlatego zawsze trzeba być przygotowanym. Beżowa bielizna jest idealna do zadań specjalnych ze względu na jej funkcjonalność: nie prześwituje, nie rzuca się w oczy, a do tego pięknie eksponuje biust. To jakby niewidzialna chmurka unosząca i nadająca idealny kształt naszym piersiom. Ulubione modele naczelnych it-girls? Gładkie komplety w kolorze własnego odcienia skóry! 

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Imaxtree

Rozmiar nie ma znaczenia

Stanik w odcieniu nude idealnie sprawdzi się do wymagających sukienek, niesfornych koszul, czy topów, niezależnie czy chodzi o modelki w typie "0", czy kobiety o pełniejszych kształtach. Rozmiar wcale nie gra roli! Konsekwentnie udowadnia nam to Rihanna, która stworzyła markę Savage x Fenty produkującą bieliznę dla każdej kobiety niezależnie od masy ciała, pochodzenia, cy koloru skóry. Tym samym tropem zdaje się iść polska marka Gaia, która również swoje projekty dedykuje wszystkim paniom. Ich biustonosze mają ciekawe kroje, delikatne tkaniny, a także pięknie utrzymują biust!

 

Bestsellery marki Gaia - te biustonosze wpisują się w trendy

Bielizna nude na Fashion Weekach

Jak bielizna w kolorze nude była przedstawiana na tegorocznych wybiegach? U hiszpańskiego projketanta Menchen Tomas'a pozornie banalne cieliste komplety były noszone pod prześwitujące sukienki zdobione kryształkami Svarowskiego, gwarantując tym samym efekt wow. Jean Paul Gaultier natomiast przywrócił swój kultowy projekt, który formą przypomina... nagie kobiece ciało! Musimy przyznać, że takie kreatywne interpretacje bielizny nude, szczególnie satysfakcjonują nasze, spragnione modowych inspiracji, gusta.

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Imaxtree

Więcej o: