Piękna bielizna z sieciówki dla kobiet plus size. Różowy komplet idealnie podkreśli krągłości!

Bielizna w duchu "body positive" nie musi być nudna i nieciekawa. W sklepie Reserved znalazłyśmy modele plus size, które pięknie podkreślają kobiece kształty, a także zachwycają nowoczesnym designem.

Ruch body positive

Ruch "body positive" inaczej mówiąc "ciałopozytywność" to w dużym uproszczeniu akceptowanie siebie niezależnie od noszonego rozmiaru, wyglądu, pochodzenia. Coraz większe marki zagraniczne, planując modowe kampanie, mają na uwadze to hasło. Tym tropem poszła marka Reserved, która znana jest z tego, że mocno angażuje się w tematy ważne społecznie. W swojej najnowszej linii bielizny również położyła na to nacisk. Brand, idąc z duchem ruchu "body positive", do współpracy zaprosił nie tylko modelki w rozmiarze ,,0", ale również te o rozmiarach plus size. Na zachęcających kadrach widzimy rozpromienione kobiety, które idealnie prezentują się w projektach marki. Kroje bieliźnianych kompletów zostały stworzone z myślą o wszystkich użytkowniczkach, tak aby czuły się seksownie, atrakcyjnie, a przede wszystkim po prostu dobrze.

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Instagram @skims

Perełki dla każdego

Rozpoczęcie dnia od pobudzającego prysznica, kubka gorącej kawy oraz włożenia bielizny, w której poczujemy się świeżo i seksownie to swego rodzaju rytuał. Wiedzą o tym dobrze najgorętsze it girls, które w letnie, ale także upalne dni stawiają na bieliznę, która będzie wygodna, przewiewna oraz nie ograniczy ruchów. Komplety ze stylowej siateczki to idealna opcja na wakacyjny sezon. Modele we wzory lub te w pięknych, pastelowych kolorach zachwycają ponadczasowym designem. W podobnych podziwiałyśmy ostatnio modelkę plus size Ashley Graham, która chętnie pokazuje swoje pełne kształty. Pójdź za jej przykładem i tego lata wyraź siebie w cudownych bieliźnianych perełkach ze sklepu Reserved!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.