Sportowe staniki jako top? Ten trend nie wychodzi z mody!

Paula Jarosz
30.06.2022 14:19
Trendy 2022

Trendy 2022 (fot. Imaxtree)

Nudne koszule i t-shirty zostawcie lepiej na zimę. W tym sezonie królują odkryte brzuchy, niebanalne rozwiązania oraz odwaga w stylizacjach.

Noś się na sportowo

Były już szydełkowe braletki, stylowe crop topy, a także biustonosze typu bandage. Teraz czas na sportowe staniki, które przywołują modę z przełomu tysiąclecia do naszych szaf. W tym sezonie wszystkie będziemy chciały wyglądać jak Kaira Knightley w kultowym filmie "Podkręć jak Beckham" z 2002 roku. Naturalnie, atletycznie, a do tego z nienagannym i pełnym niewymuszonej nonszalancji stylem. 

 

Bella Hadid wyznacza trendy

Mimo, że wcale nie aspirowała do ikony stylu, zaczynając w modelingu trochę w cieniu starszej siostry Gigi - dziś to właśnie Bella dyktuje trendy i uchodzi za jedną z najlepiej ubranych dziewczyn w branży. Cokolwiek nie założy - olśniewa, w czymkolwiek się nie pokaże - staje się medialnym i instagramowym hitem. Swoją intuicją wyprzedza trendy, dlatego jeżeli jesteście modowymi freak'ami (tak jak my!) zdecydowanie radzimy zwrócić uwagę na to jakie ubrania wybiera modelka. Mimo, że tej wiosny szalał wielki boom na styl Y2K (przesadnie słodkie stylizacje, kwadratowe okulary i jeans w stylu Britney Spears i Justin'a Timberlake'a), Bella zdawała się mieć własną interpretacje tej tendencji. Postawiła na wygodę, która przypomniała nam beztroskie czasy liceum i zdecydowanie przeniosła w lata dwutysięczne w wydaniu pełnym szyku i klasy. To sportowy top stanowił podstawę jej stylizacji, wokół, którego budowała spójny i zachwycający look. Jej fotki ze streetstylowe'ych zdjęć, sprawiają, że mamy ochotę odtworzyć całość!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Instagram

Noś dumnie odkryty brzuch

Bella nie jest jedną dziewczyną w świecie mody, która pokochała sportowy top. Iris Law (nazwisko nieprzypadkowe) uwielbia łączyć wygodę z tym co nowatorskie i nowoczesne. Sportowy stanik to dla niej podstawowy ubiór, gdy w poszukiwaniu mrożonej kawy przemierza ulice Nowego Jorku. Z czym nosić ten wakacyjny trend? Dla wszystkich fanek spodni z wysokim stanem - mamy złą wiadomość. W tym sezonie im niżej tym lepiej, ponieważ wracamy do biodrówek. Te, które swoimi fasonami zahaczają o tak samo ponadczasowy jak i kontrowersyjny model ,,bumsters" wykonany w 1995 roku przez Alexandra Mcquenna to dodatkowy atut. Tego lata będziemy przede wszystkim dumnie prezentować swój brzuch jak i sexy krągłości, a nie chować je za ciężkimi materiałami. 

 
Więcej o: