Rossmann wyprzedaje ten produkt za 2,49! Działa nawilżająco, a skóra jest po nim promienna i świeża

Julia Adydan
08.06.2022 14:20
Maseczki to ważna część naszej pielęgnacji

Maseczki to ważna część naszej pielęgnacji (fot. Shutterstock)

Piękna i promienna skóra jest efektem konsekwentnej i odpowiednio dobranej rutyny pielęnacyjnej. My podpowiadamy jakich składników szukać, aby używać minimum kosmetyków, a wciąż cieszyć się jej dobrą kondycją!

W ostatnim czasie codzienna pielęgnacja twarzy stała się chętnie omawianym w mediach społecznościowych tematem. Zewsząd zalewają nas poradniki, polecenia i inne tego typu treści. Chociaż cieszymy się, że kobiety dbają o siebie i są skłonne poświęcać sobie więcej czasu, aby czuć się lepiej, wierzymy, że nie musisz opracowywać kilkunastu krokowej rutyny pielęgnacyjnej, aby wyglądać świeżo i pięknie.

Maseczki to ważna część naszej pielęgnacjiMaseczki to ważna część naszej pielęgnacji fot. Shutterstock

Podwójne oczyszczanie to klucz do pięknej skóry

Pierwszym krokiem w naszej pielęgnacji z pewnością powinno być oczyszczanie. Uznaje się także, że to najważniejszy moment każdej rutyny, dlatego w żadnym wypadku nie należy go pomijać. Jeżeli na co dzień nosisz makijaż, polecamy szczególnie, tzw. podwójne oczyszczanie, które polega na zmyciu makijażu płynem micelarnym, olejkiem lub jakimkolwiek wybranym przez ciebie produktem, a później ponownym oczyszczeniu skóry środkiem do mycia twarzy. Na tak przygotowaną skórę możemy nakładać pozostałe produkty. 

Rossman: rewelacyjna maseczka do twarzy za 2,49!

Kolejnym etapem jest nałożenie na skórę odpowiednich preparatów. Maseczki i peelingi to doskonały sposób na piękną i zdrową skórę, jednak żeby efekt był widoczny, a preparaty skuteczne, należy je stosować konsekwentnie i zgodnie z zaleceniem producenta. 

Aktualnie, na promocji w Rossmanie jest chwalona w środowiskach beauty maseczka marki Efektima. Formuła peel-off gwarantuje doskonałe oczyszczenie twarzy i zredukowanie niedoskonałości. Produkt zawiera złoto i kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem skóry, odpowiedzialnym za jej odpowiednie nawilżenie. Ten składnik w kosmetykach gwarantuje kojące i odświeżające działanie. 

Maseczka o rewelacyjnym działaniu jest na promocji w sklepie RossmannMaseczka o rewelacyjnym działaniu jest na promocji w sklepie Rossmann fot. rossmann.pl

Szukasz trwałych i letnich perfum? Podpowiadamy jakie nuty wybierać [SPRAWDŹ]

Serum, krem, SPF 

Jeżeli listę używanych przez siebie kosmetyków chcesz zredukować do minimum, oprócz opisanych już przez nas kroków, wystarczy, że będziesz używać kremu i SPF. Dla wzmocnienia efektów polecamy od czasu do czasu stosować także ulubione serum (świetnie sprawdzą się formuły z witaminą C). Należy jednak pamiętać, że zadowalające efekty dostrzeżesz regularnie stosując się do ustalonej przez siebie rutyny i odpowiednio dobierając kosmetyki. 

Witamina C działa cuda!Witamina C działa cuda! fot. Shutterstock

Zobacz też: Ten tajemniczy składnik, który znajdziemy w kremach marki Bielenda, to roślinny odpowiednik retinolu. Przeciwzmarszczkowy pogromca!

Więcej o: