Ta sukienka z sieciówki wprawia w zachwyt! Niebieska jest zwiewna i niezwykle romantyczna

Wiesz co to stylizacja ,,total look"? Te sukienki idealnie wpisują się w ten trend! Stworzysz z nimi niecodzienne zestawienia!

Modny niebieski look

 

,,Total look" to inaczej zestawienie monochromatyczne, czyli ubieranie się od stóp do głów w jeden, konkretny kolor. To trend, który był niesamowicie popularny w 2020 roku i był widoczny na wielu pokazowych sylwetkach. Teraz powraca wraz z duchem ,,dopamine dressing" oraz ,,color blocking" i na nowo zachwyca! Kolory, które szczególnie zwracają na siebie uwagę w wersji ,,total" to odcień chabrowy (niesamowicie popularny dzięki pokazowi Off-White i spektakularnej sukience z aksamitu, w której na pokazie chodziła Bella Hadid), zieleń w klimacie bottega oraz róż, który w gamie kolorystycznej plasuje się między fuksją, a odcieniem w stylu Barbie. W barwie baby blue przygotowałyśmy perełki ze sklepu Reserved i nie tylko, które idealnie sprawdzą się do takiej stylizacji!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Reserved / fot. Imaxtree

Zielono mi!

W tym sezonie nadal będziemy wierne soczystej zieleni! To kolor, który jest obecny w trendach już od kilku lat i nic nie wskazuje na to, aby to się zmieniło. Najbardziej upodobałyśmy sobie torebki i buty w trawiastym odcieniu, jednak w tym roku pójdźmy o krok dalej! Sukienki będą perfekcyjnie komponowały się w letnie i długie dni tworząc zestawienie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Okulary w charakterystycznych oprawkach, klapki na słupku, pleciona torebka oraz zwiewna sukienka - to połączenie idealne. Skuś się na zieleń tego lata i ciesz się stylowym wyglądem!

 

Różowa fantazja

Kto jeszcze nie widział pokazu Valentino na jesień-zimę 2022, ten koniecznie musi nadrobić zaległości! To z jego powodu oszalałyśmy na punkcie mocnego i charakterystycznego różu, który zdecydowanie był motywem przewodnim całej prezentacji. Różowej było wszystko. Od wybiegu, po dopasowane sukienki oraz dodatki takie jak rajstopy i buty. To idealna interpretacja stylizacji ,,total look". W tym sezonie nie bój się zakładać rzeczy w tym samym kolorze z myślą, że będzie to wyglądało mało kreatywnie i nudno. Wręcz przeciwnie! To najgorętsze trendy, które sprawią, że będziesz prezentowała się intrygująco i niestereotypowo. Ubierz się tak do pracy i zachwyć osoby ze swojego otoczenia!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Imaxtree / fot. Reserved

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.