"Sezon na" portfel męski: to kwintesencja klasyki i elegancji. Powinien go mieć każdy mężczyzna!

Klaudia Jakubiuk-Żukowska
09.05.2022 12:38
sn portfele

sn portfele (fot. https://www.instagram.com/jameshawkofficial/)

Sezon na portfele męskie trwa cały rok! Panowie często zapominają o tym gadżecie, a przecież jest on bardzo przydatny i elegancki. Jeśli wasi partnerzy, ojcowie lub bracia nadal noszą pieniądze w kieszeniach, pokażcie im ten artykuł. Te portfele wyglądają świetnie i są w supercenie!

Portfele męskie - wygoda i elegancja

Portfel męski skórzany - bez niego z domu nie powinien wychodzić żaden mężczyzna. Panowie, dość już noszenia pieniędzy oraz kart kredytowych w kieszeniach spodni! Znalazłyśmy dla was małe, zgrabne i kompaktowe modele, które z pewnością przypadną wam do gustu. Ich zaletą jest niewielki rozmiar - wymiary to 11 x 8 x 0,3 cm. Dzięki temu zmieszczą się w kieszeni spodni lub marynarki, a także w małej kieszonce plecaka lub torby na laptop. Co bardzo ważne - mają one wbudowaną ochroną RIFD. Co to znaczy? Otóż dzięki zastosowaniu tej specjalnej technologii niemożliwy staje się odczyt i przesyłanie danych najważniejszych dokumentów, na przykład kart płatniczych. To bardzo przydatna funkcja, szczególnie w dzisiejszych czasach. Dodatkowym atutem jest duża przezroczysta kieszeń na zdjęcie. Męskie portfele dostępne są w czterech klasycznych kolorach: czarnym, carbon, brązowym oraz jasnobrązowym. 

 

Kolejną propozycją jest portfel obustronnie otwierany. Jego atuty to szybki dostęp do karty płatniczej, a zmieści się w nim ich aż pięć, oraz miejsce na monety. Większe modele mają również wbudowaną ochronę RIFD. Wykonane są z naturalnej skóry. Ich wymiary to zaledwie 11 x 8 x 1,2 cm, tak więc zmieszczą się w kieszeni oraz torbie. Dostępne są także w różnych barwach. Zarówno wielbiciele czerni, jak i odcieni brązów w ofercie marki znajdą coś dla siebie.

Portfele skórzane męskie po przecenie

Męski portfel otwierany obustronnieMęski portfel otwierany obustronnie fot. kolaż: materiały partnera/ instagram.com@jameshawkofficial

Wybrane przez nas modele kupicie teraz w bardzo atrakcyjnych cenach. Mniejsze portfele przecenione są obecnie aż o 50% i zamiast 199 złotych kosztują zaledwie 99 złotych. Większe, otwierane nabędziecie teraz za 199 złotych. Taki portfel to doskonały pomysł na prezent! Możecie go podarować ukochanemu z okazji rocznicy ślubu, bratu na urodziny lub prezent gwiazdkowy, a także świetnie sprawdzi się on jako upominek na Dzień Ojca. Pamiętajcie tylko, żeby włożyć do środka grosik na szczęście. 

Więcej o: