Backstage sesji Beaty - bohaterki metamorfozy Avanti24. To był świetny dzień!

Dokładnie o 9:00 spotkałyśmy się z Beatą w salonie fryzjerskim Hair Team, aby rozpocząć metamorfozę. Cała ekipa uśmiechnięta i gotowa do pracy! To był szalony i pozytywny dzień. Zobaczcie materiały zza kulis!


Beata nie bała się zmian. Wiedziała, że oddaje się w ręce specjalistów, którzy zadbają o jej wygląd.
Fryzurą zajął się Łukasz Urbański, który postawił na refleksy i delikatne fale. Już od pierwszych chwil w salonie wszystkie poczułyśmy się świetnie! Wiosenna atmosfera i profesjonalny skład spowodowały, że uśmiechy nie schodziły nam z twarzy. Łukasz nie tracił ani chwili i bardzo szybko przeszedł do koloryzacji włosów. 

W trakcie metamorfozy fryzuryW trakcie metamorfozy fryzury fot. Wiktoria Nestoruk

Nie myślcie sobie, że Beata nie miała towarzystwa w trakcie trzygodzinnej metamorfozy włosów. Na temat ich pielęgnacji rozmawiał z nią cały zespół Hair Team. Po 10:00 dołączyła do nas makijażystka gwiazd Kamila Jodko (@makeupbyjodko), która szybko wczuła się w styl i sposób bycia Beaty. Dobrała jej piękny, naturalny i rozświetlający makijaż. W tym samym czasie odbyło się cięcie! Fryzura Beaty wymagała delikatnego odświeżenia.

W trakcie metamorfozy fryzuryW trakcie metamorfozy fryzury fot. Wiktoria Nestoruk

Czy Beata mogła poczuć się jak gwiazda? Bez dwóch zdań! Nad jej wyglądem czuwało kilka osób naraz. Kiedy Kamila malowała naszą bohaterkę, chłopaki z salonu Hair Team nie tracili czasu i wzięli się za modelowanie włosów. To były przygotowania do sesji godne największych gali! 

Makijaż - Kamila Jodko, fryzura - Hair TeamMakijaż - Kamila Jodko, fryzura - Hair Team fot. WIktoria Nestoruk

W tym samym czasie nasz redakcyjny team szykował stylizacje dla Beaty. Porządek na planie zdjęciowym to podstawa, dlatego ubrania i dodatki musiały być dokładnie wyprasowane i ułożone. Sesję zaczęłyśmy od ulubionej stylizacji Beaty - zestawu z limonkową marynarką. Zdradzić wam sekret? To będzie kolor tego lata. Wiem, co mówię, wystarczy spojrzeć na bluzkę Kasi Żechowicz, szefowej redakcji Avanti24.pl - idealnie wpasowała się w klimat sesji.

W trakcie sesji zdjęciowejW trakcie sesji zdjęciowej fot. Wiktoria Nestoruk

Nam zdjęciami czuwała fotografka Karolina Herz, która stworzyła świetny klimat na planie zdjęciowym! Wszyscy byliśmy rozluźnieni, a Beata promieniała i pozowała jak profesjonalistka. Cały czas mogła liczyć na wsparcie stylistek, makijażystki i fryzjerów. Jak możecie podejrzewać, metamorfoza wypadła genialnie!

Efekt końcowy? Nie trzymam was dłużej w niepewności - sprawdźcie sami: 

ZOBACZ MATERIAŁ Z FINAŁU METAMORFOZY BEATY Z AVANTI24 - SESJA ZDJĘCIOWA

Backstage z sesji zdjęciowej BeatyBackstage z sesji zdjęciowej Beaty fot. Wiktoria Nestoruk

Backstage z sesji BeatyBackstage z sesji Beaty fot. Wiktoria Nestoruk

Metamorfoza Avanti24Metamorfoza Avanti24 fot. Karolina Herz

Metamorfoza Beaty z Teamem Avanti24Metamorfoza Beaty z Teamem Avanti24 fot. Karolina Herz

Stylizacje: Katarzyna Żechowicz @kasiazecho, Joanna Szczurek @asia.szczurek, Wiktoria Nestoruk @vickinestoruk, Paula Jarosz @ paula jarosz

Włosy: Łukasz Urbański Hair @lukiur

Makijaż: Kamila Jodko - Instagram @makeupbyjodko

Fotograf: Karolina Herz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.