Modne czapki i szaliki dla kobiet po 50-tce! Ten szalik w kratę z sieciówki dodaje klasy

Angelika Sobańska
03.12.2021 07:00
czapki i szaliki

czapki i szaliki (fot. @styleatcertainage)

Jakie dodatki na zimę dla kobiet po 50-tce wybrać? Czapki i szaliki to must have na mroźne dni, a w sieciówkach znajdziesz różne modele. Wybieramy te, które najbardziej wpisują się w trendy!

Czapki i szaliki dla kobiet po 50-tce

Zimą nie można się obyć bez ciepłych dodatków. Czapka to podstawa podczas mroźnych temperatur. W sieciówkach znajdziemy duży wybór modeli. Kobietom po 50-tce na pewno przypadną do gustu czapki w stonowanych kolorach. W trendy wpisują się m.in. szare, beżowe, a także pastelowe. Szczególnie te ostatnie odmładzają i dodają kobiecości! Oczywiście, warto też zwrócić uwagę na detale. Modne są modele z warkoczowymi splotami, a także te ozdobione stonowanymi biżuteryjnymi ozdobami np. w formie niewielkich perełek. Ponadczasowe i idealne dla osób w każdym wieku są także czapki damskie z pomponami. Niektóre są również ozdobione sztucznym futerkiem. Takie modele dobrze pasują do innych ubrań i butów właśnie z tym elementem. 

Kolejnym niezbędnym dodatkiem zimowym są szaliki. Można postawić na uniwersalne, jednokolorowe modele, które pasują do wszystkiego. Czasem można też kupić komplet czapka i szalik. W sieciówkach bardzo popularne są również modele we wzory. Szalik w kratę to klasyka. Do wyboru jest bardzo dużo wersji kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wielka wyprzedaż damskich czapek [SPRAWDŹ]

czapki i szalikiczapki i szaliki fot. @styleatcertainage

Więcej o: