ZARA ruszyła z wyprzedażami! Od 18:00 piękne płaszcze w końcu tanie! Pikowane za niecałe 150 złotych

Jutro ruszają wyprzedaże Black Friday, ale już dziś Zara przygotowała coś specjalnego. Od 18:00 wyprzedaje wybrane produkty, a wśród nich ubrania którymi jesteśmy zachwyceni!

Black Friday Zara 2021 - dziś o 18:00 rusza wyprzedaż wybranych produktów

Wyprzedaże w Zarze zawsze przykuwają uwagę fanów i są gorącym wydarzeniem. Ta hiszpańska sieciówka od kilku sezonów stała się jedną z ulubionych marek Polek i kobiet na całym świecie i ciężko się temu dziwić. Ubrania z Zary to modele zgodne z najnowszymi trendami o niepowtarzalnym stylu, charakterystycznym dla marki. Dziś od godziny 18:00 rusza wyprzedaż Zara, w której wybrane produkty zostały przecenione aż o 40%. Na co zwrócić uwagę? 

Wyprzedaż Zara - piękne płaszcze w końcu tanie!

Płaszcze powróciły w tym roku w wielkim stylu. Na topie są w szczególności: 

  • pikowane modele, które można znaleźć w wyprzedaży Zara nawet za niecałe 150 złotych 

Piękny pikowany model o koszulowym fasoniePiękny pikowany model o koszulowym fasonie fot. zara.com

W wyprzedaży, która rusza dziś o 18:00 tuż przed Black Friday Zara, można znaleźć cudownych płaszczy na sezon jesień-zima 2021. Wśród nich wiele pikowanych modeli, a jedne z nich - długie modele o koszulowym fasonie będą wyprzedawane za jedyne 149,40 złotych. To gorące modele tego roku, które pasują do wszystkiego!

  • eleganckie wełniane i dzianinowe płaszcze 

Płaszcze z wyprzedaży ZaraPłaszcze z wyprzedaży Zara fot. zara.com

W ruszającej dziś wyprzedaży Zara 2021 jest mały haczyk - przeceny obejmą produkty jedynie w aplikacji (na stronie wyprzedaże Black Friday ruszą od jutra).

W Black Friday Zara polecamy "zapolować" na klasyczne płaszcze. Wełniane i dzianinowe modele robią furorę w tym sezonie. Ich elegancja zachwyca, prostota wysmukla sylwetkę, a gwiazdy i blogerki noszą je teraz do wszystkiego, pięknie mieszając ze sobą różne style. Kultowe modele z wełny  będzie można kupić dziś w Zarze 40% taniej. Modne płaszcze za niecałe 200 złotych znajdziesz też w polskich sieciówkach: House, Cropp, Reserved czy Mohito. 

Zobacz też: kurtki z wyprzedaży na Avanti24.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.