Kolekcja roku Brodka x Reserved już dostępna! Wybieramy nasze TOP 3 i zdradzamy ceny produktów

Naturalne tkaniny, oryginalne kroje i detale, które mogą zaskakiwać - to tylko kilka z elementów wyróżniających najnowszą, kapsułową kolekcję Brodka x Reserved. Wybieramy nasze TOP 3, które po prostu trzeba mieć!

Kolekcja Brodka x Reserved już w sklepach!

Kolekcja Brodka x Reserved jest już dostępna na stronie internetowej polskiego brandu oraz w wybranych salonach stacjonarnych. Inspiracją do stworzenia linii był brutalizm, czyli styl architektoniczny, który w Polsce największą popularnością cieszył się w latach 60. i 70. Jego znakiem rozpoznawczym były efektowne, a jednocześnie proste w formie budowle, które wyróżniały się na tle otoczenia. Taka jest też kapsułowa kolekcja artystki.

Brodka x ReservedBrodka x Reserved Mat. prasowe Reserved / Bartek Wieczorek @Visual Crafters

Marzyłam, by stworzyć ubrania, których brakowało mi w sklepach i które sama z przyjemnością bym nosiła.

- zdradziła Monika Brodka. Produkty wykonano z naturalnych tkanin takich jak jedwab i wełna, ale również materiałów przyjaznych środowisku m.in. z ECOVERO™. Warto podkreślić, że produkty w całości wyprodukowano na terenie Europy, a większość z nich powstała w Polsce. Ceny produktów z kolekcji Brodka x Reserved zaczynają się od 99,99 zł.

Brodka x ReservedBrodka x Reserved Mat. prasowe Reserved / Bartek Wieczorek @Visual Crafters

TOP 3 z kolekcji Brodka x Reserved

W kolekcji Brodka x Reserved dominują ubrania, które dzięki kolorom i detalom idealnie wpisują się w najgorętsze trendy 2021 roku. Artystka udowodniła, że styl i wygoda mogą iść ze sobą w parze. Pierwszy element, który zwrócił naszą uwagę, był brązowy garnitur. Oversize’owy krój i najmodniejszy kolor sezonu to duet w sam raz na jesień. Dwurzędową marynarkę wyróżniają wysokie poduszki na ramionach. W sklepie internetowym marki kosztuje 399,99 zł. Garniturowe spodnie w kant można natomiast znaleźć za 259,99 zł. Oba produkty powstały z wełny i poliestru z recyklingu.

Monika Brodka / Garnitur z kolekcji Brodka x ReservedMonika Brodka / Garnitur z kolekcji Brodka x Reserved Mat. prasowe Reserved / Bartek Wieczorek @Visual Crafters / Reserved

Kolejnym produktem, który wpadł nam w oko, jest bawełniana sukienka maxi. Na kreacji pojawił się motyw fali, który można zauważyć także w wizerunku Moniki Brodki. Kreacja sprawdzi się nie tylko do pracy, ale również na specjalne okazje. Bufiaste rękawy zakończono wygodnym ściągaczem, a dół rozszerzono w kształcie literki "A". Na stronie internetowej Reserved kreacja kosztuje 399,99 zł.

Monika Brodka / Sukienka z kolekcji Brodka x ReservedMonika Brodka / Sukienka z kolekcji Brodka x Reserved Mat. prasowe Reserved / Bartek Wieczorek @Visual Crafters / Reserved

Monika Brodka nie zapomniała także o stylowych okryciach wierzchnich. Prawdziwym hitem w szafie każdej fashionistki jest płaszcz. W kolekcji Brodka x Reserved znalazł się dwurzędowy model midi z wełną w składzie. Szeroką linię ramion wzbogacają supermodne poduszki. Online produkt w kolorze baby blue można kupić za 699,99 zł. Oprócz tego w linii znalazł się także efektowny płaszcz 2 w 1. Dzięki odpinanym rękawom można stworzyć nie tylko praktyczne okrycie na chłodniejsze dni, ale również kamizelkę. Wysoka stójka ochroni przed wiatrem i mrozem, a rozcięcia po bokach zapewnią wygodę. W Reserved płaszcz w turkusowym kolorze można znaleźć za 599,99 zł.

Monika Brodka w ubraniach z kolekcji Brodka x ReservedMonika Brodka w ubraniach z kolekcji Brodka x Reserved Mat. prasowe Reserved / Bartek Wieczorek @Visual Crafters

Perełki z wyprzedaży z Reserved [OKAZYJNE CENY]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.