Poręczne i pojemne. Te torebki są na topie w tym sezonie!

Paulina Kujaczyńska
23.07.2021 17:10
Idealne na co dzień i na wyjątkowe okazje!

Idealne na co dzień i na wyjątkowe okazje! (fot. @streetrends)

Te torebki powróciły do nas w wielkim stylu. Po erze shopperek przyszedł na czas na baguette bag, czyli podłużne małe torebki na ramię.

Baguette bag to małe torebki na ramię, które królowały w latach 90. Teraz ponownie zdobywają sławę i wypierają pozostałe modele torebek. Ten ogólny zachwyt jest dla nas całkowicie zrozumiały – baguette bag wyglądają zjawiskowo w każdej stylizacji. Możesz wreszcie pożegnać się z bałaganem w torebce, bo do tego modelu wrzucisz tylko najpotrzebniejsze rzeczy!

To najmodniejsze modele w tym sezonieTo najmodniejsze modele w tym sezonie fot. @streetrends

Torebki baguette – z czym nosić?

Stylistki dobierają baguette bag do praktycznie każdego zestawu. To uniwersalny model, który świetnie uzupełni elegancką stylizację z sukienką. Do tego postaw na wiązane sandałki i luźną marynarkę oversize i zestaw gotowy! Torebki na ramię możesz uzupełnić do zestawu inspirowanego codzienną modą uliczną. Baguette bag będzie świetnie wyglądać w stylizacji z szerokimi spodniami typu wide leg, crop topem lub bluzą

 

Czarne małe torebki na ramię: klasyka nie zawodzi!

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem torebki, wybierz na początek prosty czarny model ze skóry. Taka baguette bag będzie pasowała do każdej stylizacji i nada szyku oraz elegancji. W tym sezonie modne będą także modele z dużą ozdobną klamrą lub na ozdobnym łańcuszku. 

 

Baguette bag: bądź trendy w pastelowych kolorach

Pastele cały czas są w modzie i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Jeśli nie jesteś zainteresowana ubraniami w tym kolorze, to postaw na pastelowe dodatki. Baguette bag w takich odcieniach będzie kontrastować z niejedną stylizacją i robić wrażenie!  Akcesoria w przygaszonych kolorach będą dobrze się komponować szczególnie z białymi stylizacjami. 

 
 

Torebki baguette: modele we wzory

Śledząc najnowsze trendy, możemy powiedzieć ci, że zwierzęce motywy wciąż będą w modzie. Dlatego wybierz baguette bag ze wzorem krokodylej bądź wężowej skóry. Hot pozostaje również krata w różnym wydaniu, a także geometryczne wzory. Takie dodatki nadadzą unikatowy wygląd całej twojej stylizacji, a torebka łatwo przełamie monotonność! 

 

Te sukienki na lato pokocha każda kobieta po 40-tce! Idealna długość i przepiękne wzory!

Więcej o: