50-latki oszalały na punkcie tych spodni! Przewiewne, wyszczuplające i piękne!

Julia Sześciło
22.06.2021 08:00
Spodnie dla 50-tek

Spodnie dla 50-tek (@melissashabinsky)

Stylistki i blogerki po 50-tce stawiają latem na przewiewne materiałowe spodnie. To idealne modele na upały, które będą bardzo modne w tym sezonie. Są wygodne i mają w sobie oryginalny styl, który letnim stylizacjom dodaje tego czegoś!

Modne spodnie na lato dla kobiet po 50-tce 

Materiałowe spodnie dla kobiet po 50-tceMateriałowe spodnie dla kobiet po 50-tce @melissashabinsky

Niełatwo skomponować letnie stylizacje tak, by wyglądać modnie i nie przegrzewać się. Zwiewne materiałowe spodnie mogą w tym jednak pomóc i gorąco polecamy je paniom po 50-tce. Po takie modele sięgają w tym sezonie światowe stylistki i influencerki. Dojrzałe modowe blogerki oszalały na ich punkcie, a nas zachwyciły stylizacje z materiałowymi spodniami w roli głównej. Latem 2021 warto wybrać modele z wysokim stanem i z szerokimi nogawkami - to gorący trend! Takie spodnie są też bardzo korzystne dla sylwetki. Wspaniale ją wysmuklają i wyszczuplają. A jeśli chcesz dodatkowo odwrócić uwagę od rejonów brzucha, wybierz model z wiązaniem. 

Moda po 50-tce na lato: jasne materiałowe spodnie 

Latem 2021 świetnym wyborem po 50-tce będą jasne materiałowe spodnie. Odcienie piasku, beż, biel czy jasna szarość są teraz na topie i wyglądają pięknie w stylizacjach. Rozświetlają je, odmładzają, są kobiece i to idealne kolory dla pań po 50-tce. Zwiewne materiałowe spodnie w takich jasnych kolorach zapewniają  odpowiedni przepływ powietrza i nie przyciągają promieni słonecznych. Paniom po 50-tce polecamy zarówno modele z długimi nogawkami i kończącymi się między kolanem a łydką. Obydwie wersje są na topie w tym sezonie. Z jasnymi spodniami łatwo stworzyć letnią stylizację. Pasują do nich wszystkie kolory i materiały. W szczególności polecamy zestawiać je z innymi jasnymi ubraniami - stworzysz w ten sposób kobiece, delikatne stylizacje w nowoczesnym stylu. 

Spodnie materiałoweSpodnie materiałowe fot. @lulstouch

Materiałowe spodnie we wzory - oryginalne modele dla kobiet po 50-tce, które odmładzają

Spodnie materiałowe we wzorySpodnie materiałowe we wzory fot. @msorrig/@lulstouch

Materiałowe spodnie świetnie łączą się też z innym trendem - na ubrania we wzory. Kolorowe modele pełne naturalnych zdobień będą strzałem w dziesiątkę latem 2021. Panie po 50-tce wyglądają w nich młodo i oryginalnie. Możesz uzupełniać swoje modne stylizacje z nimi jednolitymi bluzkami czy romantycznymi koszulami. Do spodni w kwiaty, paski czy naturalne motywy świetnie wyglądają też modele w inne wzory - takie mieszanie jest teraz na topie. 

 
Więcej o: