Dresowe marynarki 2021. Sportowa elegancja. Te modele zapragniesz mieć w swojej szafie!

MP
12.04.2021 08:47
Modne dresowe marynarki

Modne dresowe marynarki (fot. shutterstock)

Naturalną koleją rzeczy jest to, że pierwsza stylizacja z wykorzystaniem dresu, jaka przychodzi na myśl to zastosowanie go w sportowym zestawieniu. Zaskoczymy Cię. Dresowa marynarka może być również elementem eleganckiej stylizacji. Sprawdź, jak wykorzystać ten element garderoby.

Każda kobieta wie, że dobra stylizacja to nie tylko odpowiednio dobrane kolory, ale także materiały. Jak można wykorzystać marynarkę dresową w swoim outficie? Jest to dość złożone pytanie. Na początku powinnaś zapytać sama siebie, czy takie rozwiązanie Ci odpowiada. Naturalną koleją rzeczy jest to, że pierwsza stylizacja z wykorzystaniem dresu, jaka przychodzi na myśl to zastosowanie go w sportowym zestawieniu. Zaskoczymy Cię. Dresowa marynarka może być również elementem eleganckiej stylizacji. Dowiedz się, dlaczego marynarka i dres to połączenie, na które warto się zdecydować. 

Modna dresowa marynarka – postaw na wygodę

Pierwsze co przychodzi na myśl, jeżeli przypomnimy sobie strukturę dresu to niesamowita wygoda. Komfort noszenia części garderoby o dresowym charakterze wynika z tego, jakie materiały są najczęściej używane do ich wykonania. To najczęściej miękkie i przyjemne w dotyku tkaniny. Znakomicie przepuszczają powietrze i pozwalają czuć się swobodnie w każdej sytuacji.

Wiemy już, że dresy są niesamowicie wygodne. Drugą sprawą jest ich prezencja. Trzeba przyznać, że nie jest to reprezentatywna część garderoby. Jednak projektanci potrafią czynić cuda. Format i charakterystyka dresowego materiału może się diametralnie zmienić, jeżeli nada się mu odpowiedniego fasonu, a całość dopełni elegancki krój.

Modne, dresowe marynarkiModne, dresowe marynarki fot. shutterstock

Dresowa marynarka, oczywiście odpowiednio uszyta, może przyciągać uwagę ze względu na swój wyjątkowy wygląd, a także strukturę. Często drugiej osobie nawet nie przyjdzie na myśl, że tak dobrze prezentujący się element garderoby jest wykonany z tego samego materiału co ubrania zakładane w domu.

W jakiej stylizacji sprawdzi się dresowa marynarka?

Najmodniejsza dresowa marynarka znakomicie sprawdzi się we wszystkich stylizacjach, od sportowej, przez miejską, po oficjalną. Ze względu na charakter materiału, należy zwrócić szczególną uwagę na dodatki, a także inne części garderoby, które będą podkreślały daną stylizację.

W przypadku sportowego stylu najlepiej połączyć marynarkę dresową ze spodniami o jasnym kolorze. Ten sam wariant warto zastosować przy dobieraniu koszulki. Marynarka dresowa jako element miejskiego stylu, będzie dobrze się komponować z ciemnymi jeansami lub czarnymi sztruksowymi spodami. Takie przełamywanie się materiałów zapewnia unikalne kontrasty, które zwrócą uwagę nie tylko na dobry gust posiadaczki, ale także modową świadomość.

Teraz przejdziemy do najbardziej elektryzującej części, czyli tego, jak dresowa marynarka może być elementem eleganckiej kreacji – takie zestawienie jest rozpatrywane przez wielu specjalistów w kategorii nowości. Na początku zaznaczmy, że wszystko zależy od koloru, a także fasonu, w jakim została uszyta marynarka. Powinna być dobrze dopasowana do damskiej talii i budowy ciała, najlepiej, żeby miała widoczne wcięcie. Jasna dresowa marynarka znakomicie skomponuje się z białą koszulą.

Modne, dresowe marynarkiModne, dresowe marynarki fot. shutterstock

W tej sytuacji warto dobrać odpowiednie akcesoria, w kolorze złota, aby urozmaicić cały wizerunek. Całość mogą dopełnić czarne spodnie. Ważne, aby marynarka dresowa nie zwracała na siebie zbytnio uwagi. Charakterystyczny materiał będzie świetnie się komponował z resztą stylizacji, ale stawianie go w głównej roli mogłoby zaburzyć ogólną harmonię.

Dresowa marynarka – kupić ją w sklepie stacjonarnym, czy internetowym?

Dresową marynarkę możesz kupić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. W obu przypadkach ważne jest dobranie odpowiedniej jakości materiału. To możliwe wyłącznie w przypadku, gdy będziesz miała szeroki wybór i czas na przymierzenie dresowej marynarki.

Gdzie znaleźć wyprzedaże i promocje?

Prawie każdy sklep internetowy wyróżnia się bogatą ofertą i często umożliwia zwrot zakupionego produktu. Dlatego spokojnie możesz zamówić kilka produktów i wybrać najlepszy. Dogodne warunki zapewnia także outlet stacjonarny. Przymierzalnia i bezpośredni kontakt ze sprzedawcą mogą Ci pomóc wybrać najładniejszą dresową marynarkę.

Pamiętaj również o tym, że marynarkę dresową może obejmować promocja. Wyprzedaż znajdziesz zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Szczególnie w okresie świąt i początku sezonu wiosennego i letniego. To wtedy możesz skorzystać z dużych wyprzedaży i zamówić dresową marynarkę w niskiej cenie.